fot.Facebook
in

Tylko nieliczni potrafią wskazać pandę ukrytą na zdjęciu. Czy tobie się uda?

W sieci możemy znaleźć mnóstwo łamigłówek i zagadek, które pozwalają nam na to, by nieco poćwiczyć swoje umiejętności. Jedną z nich podzieliła się całkiem niedawno Dorota Zawadzka, znana wszystkim jako Super Niania.

Zadanie, które opublikowała, od razu przykuło uwagę internautów. Dla wielu okazało się być prawdziwym wyzwaniem, inni – wskazali prawidłową odpowiedź już po 20 sekundach. Jak będzie w twoim wypadku? Jesteś w stanie wskazać ukryte zwierzę na zdjęciu?

Gdzie schowała się panda?

fot.Facebook

Nie ma wątpliwości co do tego, że rozwiązywanie różnego rodzaju zadań, takich jak krzyżówki czy też sudoku, są wspaniałym treningiem dla naszego mózgu. Warto poświęcić chwilę w ciągu dnia na chociażby jedno rozwijające nasz potencjał ćwiczenie.

Jedno z ciekawszych opublikowała na swoim Facebooku sławna Super Niania, czyli Dorota Zawadzka. Internauci muszą znaleźć na fotografii pandę, która wyjątkowo dobrze się ukryła. Wielu z nich ma ogromny problem ze wskazaniem zwierzęcia. Może tobie się uda? Spójrz na zdjęcie poniżej! I pamiętaj – nie poddawaj się zbyt szybko!

Udało ci się? Jeśli nie, spójrz jeszcze raz – w skrajnym punkcie fotografii widać zarys pandy. Przy lewej krawędzi znajduje się jej głowa.

fot.Facebook

Podziel się tą zagadką ze swoimi znajomymi!

Źródła: lelum.pl, www.poradnikzdrowie.pl, sportujmy.pl, www.cefarm24.pl