in

Gang motocyklistów przyjeżdża do kilkuletniej dziewczynki. Cel ich wizyty przywraca wiarę w ludzi!

W jednym z amerykańskich miast zdarzyła się niedawno sytuacja, która przeraża i niepokoi wszystkich normalnych ludzi.

Pewna, kilkunastoletnia dziewczynka wracała ze szkoły, gdy nagle została zaatakowana i brutalnie pobita. Powód był zaskakujący i przerażający zarazem; dziecko zaatakowano, ponieważ było upośledzone umysłowo.

Gdy wiadomość o tym tragicznym wydarzeniu rozeszła się w okolicy, zareagował ktoś, kogo zarówno dziewczynka, jak i jej rodzice się nie spodziewali. Członkowie gangu motocyklowego „The Punisher” zdecydowali się przejechać wiele mil, aby osobiście spotkać się ze skrzywdzonym dzieckiem i złożyć mu niecodzienną obietnicę.

„Chcielibyśmy się przywitać i powiedzieć, że jesteśmy do Państwa dyspozycji, o każdej porze dnia i nocy, bez względu na sytuację…”- oświadczył jeden z członków.

The Punisher nie jest jednak typowym gangiem motocyklowym, gdyż w jego skład wchodzą głównie byli policjanci, strażacy czy ratownicy. Każdego dnia stają na straży słabszych i pokrzywdzonych, bezinteresownie pomagając.

Choć dziewczynka, ze względów bezpieczeństwa, pozostaje anonimowa, już dziś połączyła ją wielka przyjaźń z potężnymi mężczyznami, którzy z chęcią przybędą na każde jej wołanie o pomoc.

Dobrze wiedzieć, że niektóre traumatyczne sytuacje kończą się tak bardzo pozytywnie, i że na świecie istnieją ludzie skłonni poświęcić się dla dobra innych.