in ,

18 szalenie pomysłowych rzeczy przeznaczonych dla dzieci, które w dużym stopniu ułatwią życie każdego rodzica!

Tylko rodzice znają codzienne problemy, jakie pojawiają się w opiece nad maluszkiem. Ale projektanci wychodzą naprzeciw tym problemom i szukają rozwiązań, które mogą ułatwić życie rodzicom – W końcu oni również są rodzicami.

Niektóre z tych rozwiązań wydają się naprawdę przydatne i niewątpliwie wejdą do powszechnego użycia. Przedstawiamy wam 18 gadżetów, które znacznie ułatwiają opiekę nad małymi dziećmi.

1. Podświetlane kule.
Dzięki tym sprytnym kulom emitującym delikatne światło, dzieci zasypiając mogą czuć się bezpieczniej i bardziej komfortowo niż w ciemnym pokoju.

2. Inteligentny materac.
Materac, który informuje o wadze, wzroście, przyroście tkance tłuszczowej i przekazuje inne przydatne informacje, które można sprawdzić w aplikacji w telefonie.

3. Składany wózek.
Ten wózek zmieści się w torebce. Niezwykle przydatny gadżet dla większego dziecka, które ciągle zmienia zdanie na temat tego, czy chce spacerować na własnych nogach czy jest już zmęczone maszerowaniem.

4. Interpretator płaczu.
Urządzenie, które podaje powód płaczu dziecka ze sprawdzalnością 92 % . Potrafi odczytać czy płacz wywołany jest bólem, zmęczeniem, głodem czy brudną pieluszką.

5. Butelka podgrzewacz
Nie potrzebuje prądu a jedynie specjalnego wkładu z soli wody. Potrafi podgrzać dziecku napój w ciągu 4 minut do temperatury 37 stopni, czyli idealnej do picia.

6. Bransoletka bezpieczeństwa.
Aż dziw, że nie jest tak powszechna jak potrzebna. Wysyła sygnał na aplikację w telefonie, który pozwoli określić lokalizację dziecka. Wkrótce stanie się nieodłącznym elementem wypraw z dzieckiem do centrum handlowego, dużych placów zabaw czy innych miejsc, w którym łatwo maluch może zagubić się w tłumie.

7. Naklejany termometr
Wysyłający informację o temperaturze dziecka do telefonu.

8. Aplikacja do mycia zębów.
Szczoteczka podłączona do telefonu pozwala monitorować mycie zębów.

9. Ochraniacze na kolana.
Bardzo wygodne i miękkie ochraniacze zniwelują skutki pierwszych upadków.

10. Talerz dla niejadka.
Dzięki takim talerzom jedzenie może stać się zabawą i fajną przygodą, szczególnie dla dzieci, które podczas posiłku nudzą się i grymaszą.

11. Pojemnik z łyżeczką.
Posiłek dla niemowlaka wydostaje się od razu na łyżeczkę a dozownik zamyka. Nic się nie brudzi a podczas podróży, jedzenie łatwo przechować na potem.

12. Smoczek gryzak
Może być myty w zmywarce i schładzany w lodówce, dzięki czemu dobrze łagodzi ból wyrzynających się ząbków.

13. Projektor.
To nie jest nowy gadżet ale bardzo przydatny, kojąca muzyka i delikatne obrazki działają uspokajająco na maluszka, ułatwiając mu zasypianie.

14. Zestaw do karmienia
Nadaje zabawie w „leci samolot” dosłownego znaczenia.

15. Monitor oddechu w ubranku
Monitoruje oddech, pozycję i temperaturę dziecka i alarmuje w sytuacji zagrożenia.

16. Kontener na zabawki.
Kąpielowe zabawki w jednym miejscu, to marzenie wielu rodziców. Zwykle łazienka po prostu tonie w gumowych kaczuszkach i innych zabawkach do kąpieli.

17. Automatyczny bujak.
Gdy urządzenie buja ty możesz robić coś innego. Można powiedzieć: urządzenie – marzenie.

18. Łóżko dla rodziców małych dzieci.
Dziecko jest blisko, wstawać do karmienia nie trzeba, a jednocześnie nie martwimy się, że go przygnieciemy swoim ciężarem. Super rozwiązanie.

Jeśli spodobały ci się nasze propozycje fajnych gadżetów dla rodziców małych dzieci, podziel się nimi ze swoimi znajomymi.