in ,

4 facetów tańczy irlandzki taniec. Gdy pojawia się piąty sprawy przybierają nieoczekiwany obrót

Tradycyjny taniec irlandzki jest częścią kultury tego kraju. Najstarsze wzmianki pochodzą z 1413 roku, ale na popularności zyskał w XVII wieku i odtąd jest symbolem i wizytówką Irlandii.

W Dublinie odbywają mistrzostwa, w których udział biorą tancerze z ponad 20 krajów. Wszyscy przyjechali na nie po to, by pokazać gronu sędziowskiemu swój talent, potencjał i efekty ciężkiej pracy. Ale zespół Fusion Fighters wystąpił z pokazem, który zdeklasował pozostałych tancerzy.

Nawet jeśli nie znasz się na tańcu i nie jest on w zasięgu Twoich zainteresowań, nie będziesz w stanie nie docenić gracji, stylu i poziomu tej grupy.

Artyści z zespołu Fusion Fighters podczas Światowych Mistrzostw w Tańcu Irlandzkim przebojem zdobyli tytuł najlepszych – tego, co zaoferowali publiczności nie da się porównać z niczym innym.


 
Na początku na scenie pojawia się dwóch tancerzy. Muzyka rozbrzmiewa i na scenie zjawiają się dwaj następni. To, co wyprawiają jest wystarczającym widowiskiem, ale to nie koniec. Na scenie pojawiają się kolejne osoby!
 

 
To niezwykły występ, który sprawił, że oglądaliśmy z zachwytem. Dali popis talentu, synchronizacji i absolutnie światowego poziomu. Podziel się z bliskimi, by mogli doświadczyć podobnych emocji.