in

Wydała ponad 300 000 zł, by czuć się dobrze we własnym ciele. Nie do wiary, jak wyglądała kiedyś

Operacje plastyczne niejednokrotnie pomagają w tym, by poczuć się dobrze we własnym ciele i nieco pomóc naturze. Problem jednak pojawia się wtedy, gdy są one wykonywane za często i człowiek poprawia już w zasadzie wszystko, co tylko może. Jak można się domyślić, rzadko kiedy kończy się to dobrze.

Fulvia Pellegrino uważa, że dzięki operacjom plastycznym wygląda o niebo lepiej. W rzeczywistości większość osób ma odmienne zdanie, a już na pewno jej rodzina, która uznała, że kobieta zaczęła pracować jako prostytutka.

Przemiana, która załamała rodzinę

Wszystko zaczęło się od tego, że Fulvia wcześniej miała na imię Fulvio i była mężczyzną. Wiedziała jednak, że urodziła się nie w tym ciele, co powinna i nie potrafiła żyć tak, jak jej rówieśnicy, choć uparcie się starała – wybierała się na polowania, upijała się i kupowała samochody, tak jak inni chłopcy w jej wieku. Potajemnie jednak marzyła tylko o tym, aby być kobietą i to marzenie ostatecznie spełniła.

Zanim to się jednak stało, Fulvio wyszedł za mąż za lekarkę Marisę i grał wspaniałego męża. Nikt nie domyślał się, że wieczorami zakłada damskie ubrania i chodzi do gejowskich klubów. Prowadził podwójne życie przez 16 lat!

Ostatecznie po tym czasie Fulvio wyznał Marisie, że to koniec, bo zamierza zmienić płeć. Żona jednak nie planowała go zostawić i starała się go wspierać. Reszta rodziny odwróciła się niego.

Gdy o tym wyznaniu dowiedział się ojciec Fulvio, uznał, że jego syn musi trafić do zakładu psychiatrycznego. Nie zamierzał pogodzić się ze zmianą płci swojego dziecka.

Dziś Fulvia jest po operacjach piersi, dwóch liposukcjach, operacji nosa i 150 zastrzykach mających powiększyć usta i policzki. Zamierzała wyglądać jak amerykańska, transeksualna gwiazda porno, Allanah Starr.

Skończyło się to jednak upadkiem społecznym i finansowym. Kobieta wydała na operacje 70 tysięcy euro (to ponad 320 tys. zł!). Przez zmianę płci nie pojawiła się nawet na pogrzebie ojca, ponieważ cała rodzina była przekonana, że Fulvia jest prostytutką.

Jednak, aż do teraz jest przy niej Marisa, chociaż już nie jako żona, ale siostra lub przyjaciółka. Mieszkają razem i to Marisa dba o pieniądze. Pod tym względem nie ma zaufania do Fulvii, ponieważ sądzi, że wydałaby wszystko na kolejne operacje plastyczne.