in

Dyrektorka odkryła sekret woźnej i zmusiła ją do stawienia się w sali gimnastycznej przed wszystkimi uczniami i pracownikami.

Instytucję szkoły tworzy nie tylko społeczność uczniowska i nauczyciele. To także szereg osób obsługujących każdą placówkę. Pracownicy biurowi, bibliotekarze, pracownicy ochrony i woźni. Wszyscy dbają o określony zakres funkcjonowania szkoły.

Frances Buzzard ma 77 lat i całe życie przepracowała w jednej szkole jako woźna. Mimo to nikt nie znał jej sekretu. Ale nadszedł dzień, w którym to się zmieniło. Tego dnia Frances została wezwana na salę gimnastyczną.

Dyrektor szkoły od dawna chciała jakoś uczcić wieloletnią, bardzo sumienną i oddaną pracę Frances i szukała na to sposobu, ale niewiele wiedziała o tej cichej i skromnej kobiecie.

Dowiedziała się wtedy od kogoś jej bliskiego, że Frances nigdy nie miała przyjęcia urodzinowego. Nigdy w całym życiu!

Postanowiła to zmienić.

Frances nagle usłyszała jak blisko dwustu uczniów szkoły, nauczycieli i kolegów z pracy śpiewa jej Happy Birthday. Poczuła się naprawdę wyjątkowo.
 

 

Nie zabrakło tortu złożonego z mini torcików i świeczek urodzinowych.

 
Dzieci przygotowały dla niej zabawny filmik z jubilatką w roli głównej.
 

 
Ten uśmiech mówi wszystko. Społeczności szkolnej udało się sprawić wielką przyjemność jednemu z jej wieloletnich członków. Frances poczuła się szczęśliwa i doceniona.
 

 
Obejrzyjcie filmik z tego uroczego wydarzenia: