in

Rodzina zrobiła sobie razem zdjęcie. To, co uchwycił aparat, budzi przerażenie w sieci!

W internecie znajduje się masę dziwnych fotografii, które trudno jest wyjaśnić. Internauci są w stanie dopatrzeć się na publikowanych zdjęciach nawet najmniejszych szczegółów i zrobić z tego sensację. Tak też było w przypadku fotografii tej rodziny, na którym znajduje się pewien nietypowy szczegół.

Fotografia krąży w sieci już od jakiegoś czasu i przedstawia 5-osobową rodzinę, która siedzi sobie na huśtawce.

Na pierwszy rzut oka, nie da się zobaczyć tutaj nic podejrzanego… Ale gdy uważnie prześledzisz całe zdjęcie, odnajdziesz jeden dziwny szczegół, który potrafi nieźle namieszać w głowie.

Nie jesteś w stanie dostrzec tutaj nic podejrzanego? Mamy dla Ciebie małą podpowiedź…

Zwróć uwagę na dziewczynkę po lewej stronie, a dokładniej na dłoń, która ją obejmuje. Na pewno nie należy ona do jej starszej siostry, ponieważ obie dłonie spoczywają na jej kolanach. Nie może to być również ręka mamy, ponieważ trzyma ona dziecko. Z kolei ramię ojca jest za krótkie, aby sięgnąć aż tak daleko. Czy to dzieło jakiegoś grafika czy też coś umknęło naszej uwadze?

Większość internautów przyznało, że ten szczegół nie był trudny do zauważenia. Pytanie tylko, skąd wzięła się tam ta ręka?! Dajcie znać w komentarzu, jeśli znacie odpowiedź na to pytanie.

Fotografie: Relayhero