in

Fotograf prezydenta ujawnia szokujące zdjęcie. Nie do wiary, co robią na nim Duda z Trzaskowskim

Rafał Trzaskowski rywalizował w II turze z Andrzejem Dudą o pełnienie roli prezydenta w naszym kraju. Fotograf jednego z polityków zdecydował się opublikować zdjęcie, które bardzo zaskoczyło internautów.

Wspólna fotografia

W niedzielę 12 lipca odbyły się wybory prezydenckie. To z pewnością najważniejszy czas w życiu obywateli. Każdy z niecierpliwością czeka na wyniki.

W międzyczasie pojawiło się w sieci zdjęcie opublikowane przez osobistego fotografa Andrzeja Dudy, Jakuba Szymczuka. Było ono prawdziwym szokiem dla wielu Polaków – takiego widoku się nie spodziewali.

Na fotografii widzimy obu polityków, którzy ściskają swoje dłonie. Rafał Trzaskowski pochyla głowę przed Andrzejem Dudą. Internauci widzą w tym symbol przewagi obecnego prezydenta nad starającym się o objęcie tego urzędu. To widok, którego wielu z nas z pewnością się nie spodziewało.

“To chyba dobry moment na jedno zdjęcie z przepastnego archiwum zatytułowanego “niepublikowane”” – czytamy opis fotografa pod zdjęciem.

Jakub Szymczuk nie zdradził, w jakich okolicznościach zostało ono zrobione. Jedno jest pewne – w internecie pojawiła się fala skrajnych komentarzy dotyczących wspólnego zdjęcia polityków.

“Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów” – pisze internautka.

“A zdałoby się, że sztuka ponad odziałami… Może to nie sztuka” – dzieli się swoimi przemyśleniami ktoś inny.

Źródło: pikio.pl, Wprost