fot. youtube/ NICOLE SKYES
in

Owinęła nogi i brzuch folią. Poszła tak spać, a nad ranem nie dowierzała własnym oczom w efekty!

Widząc tę ​​małą sztuczkę „zrób to sam”, byliśmy tak samo sceptycznie nastawieni jak zapewne każdy kto o niej usłyszał. Jednak po zobaczeniu wyników byliśmy całkowicie przekonani, że to genialny pomysł.

Nicole Scace postanowiła przyjrzeć się jednej z najpopularniejszych sztuczek upiększających, „Nylon Cling Body Wrap”.

Folia spożywcza na nogi i brzuch

Teoria leżąca u podstaw tej sztuczki mówi, że owinięcie „obszarów problemowych” folią spożywczą może pomóc w redukcji tłuszczu i przekształceniu tego miejsca. Wiemy co sobie o tym myślisz, wszystko, co zapewnia utratę wagi z dnia na dzień, jest niezdrowe lub fałszywe, ale Nicole była tak samo sceptyczna jak ty.

Kobieta zdecydowała się posmarować brzuch i biodra olejem kokosowym.

Następnie owinęła każdy obszar folią. Ubrała piżamę i poszła tak spać. Chociaż przyznaje, że było to trochę niewygodne, w końcu zasnęła. Następnego ranka wszystko zdjęła i była zszokowana wynikami.

Wyniki

Nicole zauważyła, że ​​jej brzuch i biodra mają bardziej odpowiedni kształt. Po tym małym doświadczeniu doszła do wniosku, że ​​jest to niesamowita sztuczka i naprawdę działa.

W każdym razie Nicole dodaje pewien komentarz. „To sztuczka kosmetyczna i robisz to na własną odpowiedzialność. Wiedz tylko, że nie zrzucisz zbyt wiele z dnia na dzień. Nie tak działa nasze ciało. Jeśli chcesz schudnąć, musisz ćwiczyć i monitorować wszystko, co jesz. Przylegająca folia przyspieszy ten proces. To nie jest magia, ale pomoże.”

Cały proces krok po kroku i wyniki zobaczycie na poniższym wideo: