fot. youtube/ Dani Kagan
in

Pan młody nie mógł uwierzyć własnym oczom. Nagranie z wesela to hit

Panna młoda i jej przyjaciółki przygotowały niezwykłą niespodziankę dla pana młodego i gości weselnych. Wykorzystując flash mob, zaprezentowały taniec do znanej piosenki z popularnego filmu.

Nagranie szybko obiegło sieć i wzruszyło wielu internautów!

Niezwykła niespodzianka na weselu

W obecnych czasach pary młode niezmiennie dążą do tego, aby ich śluby były nie tylko wyjątkowe, ale również niezapomniane dla wszystkich obecnych. Każdy detal, od dekoracji po zabawę, jest starannie planowany i przemyślany. Jednak to, co naprawdę sprawia, że wesela stają się niepowtarzalne, to oryginalne pomysły i niespodzianki, które zostaną na długo w pamięci zarówno pary młodej, jak i ich gości.

Ostatnio internet obiegło kolejne wideo z wesela, które w pełni oddaje ducha tego dążenia do wyjątkowości.

Panna młoda wraz z jej zaufanymi przyjaciółkami i innymi gośćmi oczarowała wszystkich tańcem do piosenki z filmu „Dirty Dancing”.

„Zaskoczyłam mojego męża tym epickim flash mobem, w którym wzięli udział wszyscy jego przyjaciele i oczywiście moje wspaniałe koleżanki” – tłumaczyła panna młoda.

Weselny flash mob to doskonały sposób na przełamanie lodów, podniesienie energii i stworzenie niezapomnianych chwil dla pary młodej i ich bliskich. To moment, który na zawsze pozostanie w sercach wszystkich, którzy mieli przyjemność być częścią tego wyjątkowego tańca.

Obejrzyj nagranie poniżej!

Źródło:goniec.pl