fot. facebook/Artur Rusin
in ,

Zobaczył flagę Polski leżącą w kałuży. To, co z nią zrobił, nie pozostawi nikogo obojętnym.

Nie ma wątpliwości co do tego, że prawdziwego Polaka można poznać między innymi po tym, czy ma szacunek do flagi. W ostatnim czasie w sieci pojawiło się nagranie, które mówi samo za siebie. Internauci nie mogli przejść obok tego obojętnie.

Pewien mężczyzna zauważył, że flaga leży w kałuży. Najprawdopodobniej zdmuchnął ją wiatr. Polak specjalnie zatrzymał się i wybiegł z samochodu, aby ratować symbol naszego kraju.

Niezwykłe nagranie obiegło sieć

Co byś zrobił, gdybyś zobaczył flagę Polski, która wpadła do kałuży? Ten mężczyzna nie zastanawiał się nad tym długo. Wiedział, że musi coś z tym zrobić. Specjalnie zatrzymał samochód i wybiegł z pojazdu, aby przenieść ten ważny symbol w inne miejsce.

Jak się okazało, flaga spadła z budynku sklepu z artykułami elektrycznymi. Mężczyzna uznał, że najlepiej będzie położyć ją na parapecie i dodatkowo docisnąć kamieniami, aby znów nie wylądowała w kałuży z powodu wiatru.

Historia odratowanej flagi zachwyciła Polaków. W sieci pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

„Tak powinien zachować się każdy Polak. Brawo dla Pana, wielki szacunek” – pisze internauta.

„Wielki szacunek dla tego Pana godna postawa do naśladowania przez dzisiejsza młodzież” – zauważa drugi.

„Wiatr zerwał flagę, prawdziwy Polak podniósł z szacunkiem… Mając takich młodych Polska zawsze będzie Polską. Brawo” – czytamy.

Podzielcie się tym nagraniem z innymi!

Źródło: goniec.pl, Facebook