in

Pamiętacie małego Filipa z Rodziny Zastępczej? Aktor ma już 29 lat i jest z niego niezłe ciacho!

Rodzina Zastępcza to jeden z najbardziej znanych i lubianych seriali. Były lata, kiedy oglądały go dziesiątki tysięcy widzów. Nie tak dawno minęło już 21 lat od emisji pierwszego odcinka. Zastanawiacie się, jak zmienili się aktorzy od tamtego czasu? Jak się okazuje, dziś są nie do poznania – a szczególnie Sergiusz Żymełka, grający małego Filipa!

Serialowi Jacek i Anna mieli dwójkę dzieci – Maję i Filipa. Dziś chłopiec, którego znamy z serialu, ma już 29 lat i trzeba przyznać, że jest naprawdę przystojnym mężczyzną!

Rodzina Zastępcza to jeden z tych polskich seriali, które były najdłużej emitowane. Ma aż 329 odcinków, które składają się na 18 serii. Aktorzy od tamtego czasu bardzo się zmienili.

Piotr Fronczewski, który grał Jacka Kwiatkowskiego aktualnie ma 74 lata i wciąż wciela się w różne role. Gabriela Kownacka, czyli serialowa Anna Kwiatkowska niestety zmarła niedługo po tym, jak wyemitowany został ostatni odcinek serialu. Przyczyną śmierci był nowotwór piersi. Para w serialu miała dwójkę dzieci Majkę i Filipa, a także adoptowanego syna Romka. Poza tym mogliśmy zobaczyć w serialu dwie dziewczynki – Zosię i Elizę oraz sąsiadów Kossoniowych – Alutkę i Jędrulę.

Sergiusz Żymełka, który grał Filipa, przykuł naszą uwagę szczególnie. Słodki chłopiec wyrósł na bardzo atrakcyjnego faceta! Ostatnio jest mniej aktywny, jeśli chodzi o aktorstwo. Jego ostatnią rolą był diler narkotykowy w filmie Kobiety Mafii 2 w 2019 roku.

Spójrzcie tylko na zdjęcia poniżej!

Źródło: wprost.pl