in

Wygląda jak stwór science fiction. Przerażeni ludzie na ulicy omijają ją szerokim łukiem!

Dziś nie trzeba trafić do mediów by stać się znanym i sławnym, dziś można się wypromować samemu, jeśli ma się na siebie pomysł i to, co ma się do zaoferowania ludzie będą chcieli oglądać.

Fecal Matter (Fekalia) to pseudonim 25-letniej Hannah Rose Dalton, która na swoim profilu na instagramie zgromadziła 700 000 osób. Razem ze swoim 27-letnim chłopakiem Stevenem Raj Bhaskaran. Szokują nie tylko nazwą, ale także wyglądem.

O dziwo za tym wszystkim stoi moda. Para poznała się na studiach projektowania ubioru w Londynie. Dla nich moda to coś więcej niż ubrania, to kreacja i poczucie tożsamości. Twierdzą, że inspiruje ich epoka wiktoriańska, jednak diaboliczny image, buty z protez, wnętrzności i genitalia na wierzchu, przekłucia skóry, demoniczne soczewki i inne kontrowersje trudno osadzić w jakiejkolwiek epoce czy stylu.

Don't ever stop provoking

A post shared by Fecal Matter (@matieresfecales) on

Mają w planach stworzyć własną kolekcję ubrań. Trzeba przyznać, że nie można im odmówić pomysłowości… Ich projekty będą miały zachęcać do kwestionowania otaczającego świata, poszukiwania w sobie odwagi do wyrażania siebie.

Są inspiracją dla siebie nawzajem, dlatego tak dobrze się rozumieją. Są szczęśliwi, że mogą dzielić wspólną pasję, którą odkryli w sobie nie będąc jeszcze razem.
 

Fascynuje ich także idea bezpłciowości i braku identyfikacji z własną płcią.
 

 
Fecal Matter wywołuje tylko dwa rodzaje uczuć – negatywne i pozytywne. Z pewnością nikt nie pozostaje obojętny wobec ich ekstremalnego wyglądu i pomysłów. Ludzie są zarówno zafascynowani jak i obrzydzeni ich dziwactwem.
 

 
A Wam jak się podobają ich stylizacje?