in ,

Była wiceprezesem banku, a teraz jest kobietą gadem. Na operacje wydała fortunę, ale to nie koniec…

Eva Tiamat Medusa przez całe życie pracowała w bankowości. Kiedy jednak dowiedziała się, że jest nosicielką wirusa HIV uświadomiła sobie, że nie żyła tak jak chciała i postanowiła bardziej wsłuchać się w swoje potrzeby.

Okazały się one dość kontrowersyjne, ponieważ Eva zapragnęła zostać kobietą gadem. Przeznaczyła 60 tys. dolarów, by operacjami zbliżyć się do gadziego wyglądu.

„Teraz mam na czole osiem rogów. Pozbyłam się uszu, mój nos zmienił kształt i większość zębów zostało usunięte. Oprócz tego język jest rozwidlony, twarz wytatuowana, a klatkę piersiową i nadgarstki poddałam skaryfikacji.”

Ingerencja w ciało, nie nastąpiła jednak wtedy, gdy Eva postanowiła zostać gadem. Urodziła się jako Richard Hernandez. W wieku 5-ciu lat rodzice porzucili ją. A ona z czasem coraz gorzej czuła się w męskim ciele.

Przeszła operację zmiany płci i prowadziła unormowane życie jako kobieta i bankowiec. Aż do chwili, gdy uznała, że i to ciało jej nie odpowiada.

„Mam nadzieję, że moja historia pomoże innym ludziom – nie tylko tym, którzy mają za sobą ciężkie przeżycia, ale także tym, którzy stracili już nadzieję. Przed transformacją byłam wiceprezesem jednego z największych banków w USA, z którego odeszłam, kiedy dowiedziałam się, że jestem nosicielką wirusa HIV. Nie chciałam umrzeć jako człowiek. Wiedziałam, że muszę coś ze sobą zrobić.”

Po tych zmianach Eva czuje się dobrze we własnym ciele. Ma licznych fanów, publikuje swoje zdjęcia na instagramie. Została uznana za najbardziej zmodyfikowanego transseksualistę na świecie.

 

Nie zamierza jednak poprzestać na aktualnych zmianach. W planach ma już kolejne operacje, na które wyda 40 tys. dolarów. Nie zdradza co dokładnie zrobi, ale znając jej dotychczasowe dokonania, zmiana będzie spektakularna.