in ,

Szwedzka aktorka zaczęła spotykać się z bezdomnym Polakiem. Nie sądziła, że ich relacja tak się potoczy

To naprawdę mało prawdopodobne, że wśród nas są ludzie, którzy decydują się na związek z osobą bezdomną. A co dopiero mówić o tworzeniu rodziny i wspólnym życiu. Szwedzka aktorka Emmy Abrahamson jest jednak wyjątkiem.

Na pierwszy rzut oka Emmy i Vic wydają się być najzwyklejszą parą, ale historia ich miłości nie była prosta. Emmy Abrahamson i Vic Kokula są wyraźnym dowodem na to, że przeciwieństwa się przyciągają.

Kiedy się poznali, Emmy była odnoszącą sukcesy aktorką, a Vic był bezdomnym. Relacja z Emmy radykalnie zmieniła nie tylko wygląd Vica, ale także jego los.

Vic był w fatalnej sytuacji życiowej, gdy spotkał swoją ukochaną po raz pierwszy.

Urodził się w Polsce, a następnie przeniósł się do Kanady, gdzie spędził swoje młode lata. Ojciec chłopca był murarzem, a jego matka była sprzątaczką. Z powodu braku pieniędzy mężczyzna nie miał czasu na zdobycie wyższego wykształcenia. Po ukończeniu szkoły został zmuszony do jednoczesnej pracy na kilku stanowiskach. W rezultacie zaoszczędził trochę pieniędzy i udał się do Europy. Niestety, zgromadzone fundusze skończyły się, zanim zdążył stanąć na nogi. Vic był zmuszony żyć dosłownie na ulicy i przemieszczał się autostopem z jednego kraju do drugiego w poszukiwaniu pracy.

W tym czasie Emmy żyła zupełnie innym życiem.

Dziewczyna urodziła się w bogatej rodzinie, zdobyła wyższe wykształcenie i stała się bardzo popularną aktorką. Rodzice Emmy mieli nadzieję, że jej życie osobiste będzie inne, ale wtedy poznała Vica.

Znajomość

Pewnego dnia mężczyzna zauważył Emmy siedzącą na ławce w centrum miasta. Zrozumiał, że ma małe szanse, ale nadal postanowił z nią porozmawiać. „Która jest godzina?” Zapytał Vic. Emmy spojrzała na ogromny zegar, który stał tuż przed nimi, i odpowiedziała: „Za dziesięć siódma”. I zaczęła się rozmowa. Emmy natychmiast zauważyła, że mężczyzna jest biedny. Ale był przystojny, wysoki i miał przeszywające brązowe oczy.

Czuła, że ​​zaczyna mu współczuć. To jednocześnie ją przeraziło i zawstydziło, ale nie mogła się oprzeć i ponownie spotkała się z młodym mężczyzną. Emmy doskonale zdawała sobie sprawę, że Vic nie ma szans na edukację i karierę, w dodatku był od niej o 5 lat młodszy i żył jako bezdomny. Nie wspominając już o tym, że nie będzie jej łatwo przekonać swoich bliskich, że to dla niej odpowiedni mężczyzna – bez wykształcenia, pracy i domu.

Prawdziwa miłość

Pomimo obaw Emmy jej rodzice przyjęli go całkiem dobrze. Zdali sobie sprawę, że Vic jest mądry, miły i, co najważniejsze, uporządkowany.

Mężczyzna sześć lat ciężko pracował studiując, chciał zrobić wszystko, aby stać się godnym Emmy. Otrzymał wykształcenie inżyniera mechanika, a następnie dostał dobrą pracę. Dwa lata po ich spotkaniu kochankowie się pobrali. Dwa lata później urodziły im się bliźniacy o imionach Thiel i Desta.

Emmy Abrahamson wydała kilka lat temu książkę autorską, w której opowiedziała o swojej niezwykłej historii miłosnej. Nie obchodzi ją, że większość ludzi potępi ją za to, że ma do czynienia z bezdomnym mężczyzną. Emmy jest szczęśliwa i wcale nie żałuje swoich działań.