in ,

71-letni Elton John siedzi przy fortepianie i wraca pamięcią do chwili, która zmieniła jego życie na zawsze

Są pewne momenty, które na zawsze pozostają w pamięci. Dla każdego ten moment jest inny – ale równie ważny!

Te małe wydarzenia czasem wywołują tak silne emocje, że mogą wpływać na nasze życie, na nasze przeznaczenie.

Dla Eltona Johna ta chwila to był pewien świąteczny poranek, kiedy był małym chłopcem.

Tego dnia późniejszy zdobywca nagrody Grammy otrzymał prezent, który na zawsze zmienił historię muzyki …

Elton podzielił się historią o pewnym prezencie, który zmienił jego życie z działem marketingu John Lewis & Partners, znanego domu towarowego w Wielkiej Brytanii. Jego opowieść miała być najważniejszym wydarzeniem w corocznej kampanii świątecznej.

Ekipa filmowa rozpoczęła historię Eltona, pokazując jego teraźniejsze życie i cofając się wstecz, w przeszłość. Reklama pokazuje sceny z życia super gwiazdy, walczącego o swoje miejsce na rynku muzycznym młodego artysty, aż po małe dziecko z muzyczną pasją.

Każdy etap jego życia pokazany w filmie dostarcza nam wskazówek, pozwalających zrozumieć jego fenomen jako wybitnego muzyka dziś w wieku 71 lat.
 

 
Kiedy film dociera do kluczowego momentu, który wpłynął na życie Eltona, w ten poranek Bożego Narodzenia, mamy przeczucie, że to ta chwila – gdy kamera przesuwa się do Eltona, rozpakowującego prezent w otoczeniu rodziny, mamy pewność.
 
Ten prezent świąteczny na zawsze ukształtował kierunek życia Eltona. Stał się gwiazdą i jest uważany za jednego z najlepszych muzyków. Muzyka Eltona przez lata fascynowała, inspirowała i rozczulała miliony, a to wszystko dzięki szczególnemu prezentowi sprzed wielu lat…
 
Bo są prezenty, które są czymś więcej niż prezentem…