in ,

Ostrzegali ją, aby nie wypuszczała psa przy dziecku. Ale i tak to zrobiła i zaczęła ich filmować…

Wielu ludzi mówi, że nigdy nie pozwoliliby zwierzętom kręcić się wokół swoich małych dzieci, ponieważ uważają, że mogą one im zrobić krzywdę, nawet niechcący. Ale okazuje się, że wręcz przeciwnie – dowiedziono naukowo, jak zwierzęta, zwłaszcza psy, pomagają małym dzieciom nauczyć się, jak okazywać miłość i jak stać się odpowiedzialnymi ludźmi.

Jedna matka została ostrzeżona, aby nie pozwolić słodkiemu dwumiesięcznemu szczeniakowi przebywać obok córki, ale zignorowała wszystkie te ostrzeżenia i była szczęśliwa, gdy nagrała te dwie słodkie istoty.

8-miesięczna Ella jest wprost w niebie, gdy widzi, jak słodki szczeniaczek podskakuje wokół niej. Nie może przestać robić kółek wokół swojej małej pani. Pokazuje w te sposób, jak bardzo jest podekscytowany, że ją spotkał. Ciągle macha ogonem i biegnie wokół dziewczynki, jakby prosił ją o dołączenie do jego zwariowanej gry.

 
To naprawdę urocza historia.
Jesteśmy pewni, że ci dwoje staną się najlepszymi przyjaciółmi, ponieważ jest to dopiero początek czegoś, co może trwać całe życie. Cieszymy się, że mama dziewczynki umieściła ten słodki czas ich wspólnej zabawy na nagraniu. Mamy nadzieję, że ci, którzy są przeciwko zabawom dzieci ze zwierzętami, widząc je, zmienią zdanie!