in

Kobieta zrzuciła 95 kg w ciągu półtora roku – Jej własna matka nie była w stanie jej rozpoznać.

Brytyjka Elizabeth Watkins zrzuciła prawie 100 kilogramów. Zajęło jej to półtora roku. I nawet nie uprawiała przy tym sportu. Jednak nie obyło się bez operacji.

Dziewczyna w dzieciństwie jadła naprawdę dużo i może nie skończyłoby się to tak tragicznie gdyby jadła normalne rzeczy, ale przez cały dzień spożywała słodycze, pizzę, hot dogi i całą resztę śmieciowego jedzenia. A wszystko to popijała litrami Coli lub kilkoma szklankami herbaty z trzema a nawet czterema łyżkami cukru.

Ta dieta znacznie wpłynęła na sylwetkę dziewczyny. Maksymalna waga Lizzy wynosiła 165 kilogramów. Samo poruszanie zaczęło sprawiać jej nie lada problem, ale najgorsze było dla niej to, że ciężko było jej o własnych siłach wstać z łóżka. Brytyjka zdała sobie sprawę, że musi coś ze sobą zrobić.
„Miałam dość negatywnych komentarzy w moim kierunku. Ludzie patrzyli na mnie z politowaniem i było to okropne. ”

Właśnie w tym momencie jej przyjaciółka namówiła ją na operację żołądka. Ale kobieta wiedziała, że ​​to nie wystarczy. Musiała zacząć dobrze się odżywiać.

Siłą woli dziewczyna zmusiła się do spożycia 700 kalorii dziennie, w tym 70 g białka w diecie. Nieco później dodała sobie kolejne 500 kalorii. Tylko, że przez ten cały czas nie jadła żadnych słodyczy ani fast foodów!

Zaczynała dzień od kawy bez cukru, jogurtu i kilku owoców. Jadła owsiankę z beztłuszczowym mlekiem, piła herbatę (oczywiście bez cukru). Na lunch – sałatka doprawiona sokiem z cytryny i owocami. Przed kolacją Brytyjka pozwalała sobie na dwie małe przekąski. Wieczorem jadła owsiankę z małym kawałkiem masła.
 
Na początku 2019 roku Watkins ważyła nieco mniej niż 70 kilogramów. Co ciekawe matka nie była w stanie poznać swojej córki.

 
Życie osobiste Elizabeth zmieniło się całkowicie. Dziewczyna poznała ukochanego mężczyznę – myślą już o ślubie.

Elizabeth zyskała pewność siebie, nawiązała nowe znajomości. Jest pełna optymizmu i tak jakby narodziła się na nowo.