in

W szkole nazywali ją Godzillą przez jej nienaturalny wzrost. A dziś jest prawdziwą gwiazdą!

Eli Stotz w wieku 12 lat była o sporo centymetrów wyższa niż wszyscy jej rówieśnicy. Jej wzrost w tym czasie wynosił około 190 cm, przez co dziewczynka cierpiała z powodu kpin i zniewag ze strony kolegów z klasy, którzy nazywali ją Godzillą i potworem.

Eli była bardzo przygnębiona z powodu swojego niestandardowego wyglądu. Ale czas mijał, dziewczyna dorosła i uświadomiła sobie, że wysoki wzrost ma swoje zalety.

Przechodnie nieustannie zwracają uwagę na Eli, a wielu z nich chętnie robi sobie z nią zdjęcia. Dziewczyna zdała sobie sprawę, że może zarabiać na planie i stała się popularną modelką.

Eli nawet trzymała w ramionach kilku mężczyzn, aby robić śmieszne zdjęcia. Niektórzy ludzie są gotowi zapłacić grube pieniądze, aby zrobić sobie z nią zdjęcie.

Obecnie wzrost Stoc wynosi 2,05 m. Kobieta interesuje się twórczymi działaniami i uprawia sport. W wolnym czasie Eli spędza czas ze swoim chłopakiem, który jest od niej o 13 cm niższy i pracuje jako trener fitness.

Dziewczyna ma nadwagę, więc stara się teraz trzymać zdrowej diety. Oprócz wysokiego wzrostu ma również duży rozmiar stopy – 47 cm. To jej główny problem, ponieważ sklepy nie sprzedają butów dla kobiet o takich rozmiarach, więc Eli kupuje męskie modele albo specjalne buty na zamówienie.

Co najbardziej zaskakujące, nasza bohaterka stała się popularna w sieci po tym, jak opowiedziała wszystkim o szkolnym upokorzeniu. Dziś ma wielu subskrybentów.