fot. instagram/plotnikova_elena_official
in

Okrzyknięto ich „piękną i bestią”. Tylko nieliczni wierzą, że ta para jest ze sobą z miłości

Z pewnością każdy z nas doskonale zna powiedzenie mówiące o tym, że miłość jest ślepa. Niejednokrotnie w życiu spotykamy pary, które definitywnie do siebie nie pasują pod względem wyglądu. Jeśli łączy je jednak prawdziwe uczucie, cała reszta nie ma znaczenia. Czy tak jest również i w tym przypadku?

Kiedy ludzie widzą męża Eleny Plotnikovej, nie mogą uwierzyć, że para naprawdę jest ze sobą z miłości. Internauci przecierają oczy ze zdumienia.

Miłość czy pieniądze?

Elena Plotnikova to przepiękna Rosjanka, która swoją urodą zachwyciła już każdego. Jej konto na Instagramie obserwuje aż 217 tysięcy osób! Niektórzy jednak zarzucają kobiecie, że związała się z mężczyzną ze względu na jego majątek i wcale nie łączy ich żadne uczucie.

Internauci dochodzą do takiego wniosku zawsze gdy patrzą na zdjęcia pary. Nie ma ich zbyt wiele, być może dlatego, że małżonek nie należy do zbyt urodziwych mężczyzn. Elena i jej ukochany zostali już okrzyknięci w sieci „piękną i bestią”.

Niewykluczone jednak, że para bardzo się kocha i dba nawzajem o siebie. Fakt, że wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych jest niewiele, może być związany z kwestią poszanowania prywatności. Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Fotografie: www.instagram.com