in

Z dnia na dzień przestała się depilować. Miała ważny powód, teraz zwraca się do innych kobiet

Depilacja wśród kobiet wciąż pozostaje tematem, który budzi skrajne emocje. Z jednej strony są osoby, które uważają za oczywiste to, że kobieta powinna regularnie pozbywać się włosów ze swojego ciała, a inni twierdzą, że to decyzja, w którą nikt nie powinien ingerować, ponieważ najważniejsze jest, by czuć się dobrze we własnym ciele – wydepilowanym czy też nie.

Pewna kobieta z Kopenhagi uznała, że nie będzie się depilować i jest z tego dumna. Chce wyglądać naturalnie i nie zamierza pozbywać się nawet jednego włoska.

Depilacja wśród kobiet

Eldina Jaganjac mieszkająca w Danii zdobyła serca internautów swoją decyzją odnośnie owłosienia na ciele. Kobieta doszła do wniosku, że nie ma sensu się go pozbywać i że najpiękniejsze jest to, co naturalne.

Dunka chce, aby temat depilacji wśród kobiet przestał być tematem tabu i żeby kobiety wiedziały, że mają wybór – mogą się nie depilować, podobnie jak mężczyźni.

„Denerwowało mnie, jak bardzo ograniczony musi być wygląd kobiety. Jeśli mężczyzna się nie goli i nie wyrywa brwi, nikt tego nie zauważa, ani nie komentuje. To nic niezwykłego. A ja, podobnie jak wiele innych kobiet, sama nauczyłam się pilnować.” – zauważa kobieta.

Jeszcze jakiś czas temu Eldina bała się wychodzić z domu, jeśli nie była dokładnie wydepilowana. Teraz to już przeszłość.

Kobieta nie żałuje swojej decyzji – czuje się wolna i szczęśliwa.

Źródło: popularne.pl