in

Znicze na Wszystkich Świętych po 1000 zł? Polacy łapią się za głowę.

Wszystkich Świętych zbliża się wielkimi krokami. Powoli zaczynamy przygotowania do tego, aby uczcić pamięć swoich bliskich. Z tej okazji kupujemy znicze oraz chryzantemy i udajemy się na cmentarz.

Pandemia koronawirusa utwierdziła nas jeszcze bardziej w przekonaniu, że wszystko możemy kupić przez Internet. Mnóstwo osób rezygnuje z chodzenia po straganach, a w zamian przegląda oferty dostępne w sieci. Jak się jednak okazuje, ceny mogą tam niejednego zszokować…

Znicze po 1000 złotych?

Choć większość osób przywykła do kupowania zniczy i kwiatów na straganach, znajdą się też tacy, którzy będą woleli zrobić zakupy przez Internet. Nie ma wątpliwości co do tego, że wybór jest ogromny, a co za tym idzie – różne są także ceny.

Jak się okazuje, za niektóre lampiony będziemy musieli zapłacić nawet 1000 złotych. Czym się wyróżniają? Tym, z czego są wykonane, a mianowicie ze stali niklowanej i szkła.

Poza tym możemy znaleźć także lampiony drewniane, które kupimy nieco taniej – za 700 złotych. Ceny tych najtańszych zaczynają się od 200 złotych.

Niestety, ci, którzy zdecydują się nabyć ekskluzywne znicze za taką kwotę, muszą być przygotowani na to, że bardzo łatwo padną ofiarą cmentarnych hien…

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: se.pl