in

Magda Gessler w mocnych słowach zaatakowała Edytę Górniak. Nie musiała długo czekać na odpowiedź wokalistki

Magda Gessler nie pozostała obojętna na ostatnie słowa Edyty Górniak. Postanowiła przemówić jej do rozsądku i powiedzieć, co o tym wszystkim myśli. Niewykluczone, że przerodzi się to w większy konflikt. Słynna restauratorka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które zszokowało fanów – opis nie pozostawia żadnych złudzeń. Wokalistka szybko odpowiedziała na atak.

Magda Gessler atakuje Edytę Górniak

Edyta Górniak nie zamierza milczeć. Ma swoją własną teorię dotyczącą obecnej pandemii. Dla większości osób jest ona oburzająca, między innymi dla Magdy Gessler. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie wokalistki i napisała:

“Fałszujesz koleżanko!” — napisała i zamieściła takie hasztagi jak: „ignorantka”, „wiedza” czy „inteligencja”.

“Szanować ludzkie życie i personel medyczny!!! Pani Edyta!!! Zalecam spacer po szpitalach… Przez cały dzień bez maseczki na oddziałach COVID” — czytamy w komentarzu.

Przypomnijmy, że Edyta Górniak mówiła że w polskich szpitalach nie ma pacjentów, tylko są statyści, a wszystko po to, aby Bill Gates za pomocą pandemii mógł przeprowadzić selekcję ludzkości. Co powinniśmy stosować na odporność według wokalistki? Oregano.

Jej ostatnia wypowiedź nie pozostawiła nikogo obojętnym. Restauratorka wytłumaczyła swoim fanom, że atakuje Edytę Górniak, ponieważ „straciła poczucie czasu i miejsca” i „nie ma szacunku do powagi sytuacji i służby medycznej”.

Wokalistka ironicznie odpowiedziała na “zalecenia” Gessler:

“Poćwiczę zatem. Uwielbiam Twoje kotlety. Są mega” — pisze.

To nie wszystko, co Edyta Górniak miała do powiedzenia w tej kwestii:

“Oops… słowa wagi ciężkiej. Warto Magdalenko oprzeć swoje wrażenia o prawdziwość wypowiedzi, nie o ich skróty lub złośliwe interpretacje. Nie powinien być to zbyt duży wysiłek dla osoby inteligentnej. Serdeczne ukłony”

Magda Gessler od razu wyjaśniła swoją ostrą wypowiedź na temat wokalistki:

Proszę nie traktować tego jak hejt! Takie opinie celebrytów zagrażają nam wszystkim. Brak szacunku dla chorych na covid i personelu medycznego jest nieludzki i głupi

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródła: instagram.com, lelum.pl, pudelek.pl