in ,

Nad ranem dostrzegła dziwny ząb u 3-miesięcznego synka – Wyrósł w przeciągu jednej nocy!

Kiedy mama z Country Louth z Irlandii, Tara O’Byrne kładła swojego synka spać, nie spodziewała się, że rano dokona tak zaskakującego odkrycia w jego buzi.

W ciągu zaledwie kilku godzin nocnych urósł dziecku taki dziwny ząb. Rano malec płakał, więc mama chciała dać mu smoczek. To właśnie wtedy zauważyła ząb jak kieł.

Był ostry i wyglądał naprawdę nietypowo. Zaniepokojona mama zabrała syna do szpitala.

„Około 7 rano weszłam do jego pokoju, bo płakał. Zazwyczaj podaję mu smoczek, a on zasypia jeszcze na jakąś godzinę. Tym razem było zupełnie inaczej. Dałam mu smoczek, ale on nadal płakał. Wzięłam go na ręce i chciałam go nakarmić. Wtedy zauważyłam tego zęba. Dzień wcześniej go nie było. Wyrósł przez noc.”

Tara z mężem zabrała malutkiego Oscara do szpitala Our Lady of Lourdes w Drogheda. Była zaniepokojona i liczyła, że lekarze wyjaśnią jej co to za ząb i dlaczego wyrósł tak szybko. Okazało się, że nawet oni nie mają pojęcia co przydarzyło się chłopcu.

Lekarze skonsultowali się ze szpitalem specjalistycznym Temple Street Hospital, gdzie polecono im przewieźć małego Oscara.
 
Tam usunięto ząbek.
 

Rzeczywiście był to ząb. Lekarze zebrali się, by obejrzeć wyrwany ząb, ale oprócz wykonania dokumentacji, niczego więcej rodzice się nie dowiedzieli. Przypadek Oscara został opisany, wykonano zdjęcia i na tym się skończyło. Chłopiec został na obserwacji, ale czuł się dobrze więc szybko wrócił do domu.
 
„Ostatecznie zabraliśmy kieł do domu, aby móc pokazać go naszemu synkowi, gdy dorośnie. Na początku byliśmy tym wszystkim przerażeni, ale teraz sytuacja wydaje nam się całkiem zabawna. Zwłaszcza, że tak blisko do Haloween.”
 

 
Całe szczęście, że wszystko skończyło się dobrze i kieł choć dziwny i nietypowy, nie okazał się niczym groźnym. Oscar jest już wesoły i uśmiechnięty.

Źródło i fotografie: thesun