fot. tiktok/goneviral23
in

Zaczęła owijać folią siedzenia w samolocie. Chciała poczuć jakby leciała w „pierwszej klasie”

Niektóre postępowania i pomysły ludzi mogą zdawać się nieprawdopodobne i niezrozumiałe. Tak właśnie było w tej sytuacji, kiedy pewna kobieta stworzyła swój własny, unikalny kącik „pierwszej klasy” na pokładzie samolotu za pomocą folii spożywczej. Wszystko to stało się tematem szeroko komentowanym w sieci, gdzie użytkownicy dzielili swoje zdumienie i niedowierzanie.

TikTok jest obecnie jedną z najchętniej odwiedzanych platform internetowych, gdzie miliony użytkowników dzielą się swoimi krótkimi klipami na różne tematy. Platforma ta stanowi źródło porad, trendów, sprytnych sztuczek, a także najróżniejszych, czasami niezwykłych historii z życia codziennego.

Pewien filmik na TikToku, ukazujący niecodzienne zdarzenie w samolocie, szybko zdobył popularność. Wideo przedstawiało kobietę, która zakupiła trzy miejsca w samolocie, po czym za pomocą folii spożywczej odgrodziła je od reszty kabin pasażerskich. Celem tej kreatywnej interwencji było stworzenie osobistej przestrzeni, przypominającej luksusowe warunki „pierwszej klasy”.

Zaskakujące zdarzenie, które – jak twierdzi autor filmiku – miało miejsce naprawdę, stało się hitem w sieci. W krótkim czasie film zobaczyło ponad 1,8 mln osób.

@goneviral23 @TikTok why mute the video? No bad language #fyp #viral #b0ssprincess #viralvideo #goneviral23 #fypageシ♡❤️🧿 ♬ Laugh no no No – Okasansan08

Komentarze użytkowników były pełne zdziwienia i niedowierzania. Wiele osób miało trudności z zaakceptowaniem faktu, że tak niecodzienne zdarzenie mogło naprawdę mieć miejsce. Wywołało to falę komentarzy i dyskusji na temat tego nietypowego podejścia do podróży samolotem.

„Kiedy myślisz, że widziałeś już wszystko…”

„Poważnie? Jak to w ogóle było możliwe?”

„To nie lepiej było po prostu kupić bilet w klasie business?”

„Byłoby interesujące, gdyby musiała wyjść w nagłym wypadku”

„Po co to zrobiła, skoro i tak miała te miejsca dla siebie?”
– pisali internauci.