in

Dziwne symbole na polskich osiedlach. Mieszkańcy są przerażeni, sprawę bada policja.

Na paru osiedlach w Białymstoku zaczęły pojawiać się tajemnicze symbole, które od razu przykuły uwagę mieszkańców. Zaczęły pojawiać się głosy, że to sprawka szajki złodziei, którzy mają w planach okraść mieszkania. O wszystkim została już poinformowana policja.

Mieszkańcy nie mogli zrozumieć, dlaczego na tablicach ogłoszeniowych, kaloryferach lub ścianach pojawiają się coraz to nowe niezrozumiałe dla nikogo znaki: „FUL 1p”, „NO 3P”, „!NO P1”. Niepokój wśród mieszkańców Białegostoku rośnie. Czy udało się rozwikłać zagadkę?

Dziwne znaki

Tajemnicze symbole póki co zostały odkryte na osiedlu Antoniuk, Słoneczny Stok i Zielone Wzgórze oraz na ulicach: Wasilkowskiej, Pułkowej, Zagórnej, Piastowskiej, Rumiankowej, i Pietkiewicza.

Białostocka Spółdzielnia Mieszkaniowa postanowiła wydać oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Jak się okazuje, znaki te prawdopodobnie są rysowane przez bawiącą się w pobliżu młodzież. Będą one usuwane.

Katarzyna Molska-Zarzecka, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, uspokaja:

„Otrzymaliśmy takie sygnały, zapewniam jednocześnie, że zajmujemy się sprawą i sprawdzamy wątek.”

Czy plotki o grasujących włamywaczach mogą okazać się prawdą? Póki co nie wiadomo, ale mieszkańcy nie wykluczają tej opcji.

„Mówicie, że to bez sensu? Od lat złodzieje oznaczają domy i mieszkania do okradania.” – pyta jeden z mieszkańców.

Co o tym sądzicie? Może spotkaliście się z czymś podobnym? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: poranny.pl, o2.pl