fot. tiktok/@luxuryrenovation
in

Mężczyzna wyciął dziurę w materacu. Jego pomysł stał się hitem

W ostatnim czasie, TikTok znowu zaskoczył swoich użytkowników dzięki innowacyjnemu pomysłowi. Tym razem chodzi o materac z wyciętą dziurą dla ciężarnej żony, który został pokazany przez użytkownika luxuryrenovation.

Nowy trik dla ciężarnych: dziura w materacu

Mężczyzna zakupił dodatkowy materac i samodzielnie wyciął w nim dziurę. Dzięki temu jego żona będzie mogła wygodnie leżeć na brzuchu w każdym momencie, gdy tylko będzie miała na to ochotę.

„Matki potrzebują takiego rozwiązania”,
„To pokazuje empatię i zrozumienie na tym etapie związku”,
„Jeden facet na milion, to musi być bardzo szczęśliwa kobieta”. – zareagowały internautki

@luxuryrenovation #fyp #fypシ #foryourpage #foryou #foryoupage #mom #wife #husband #matress #husbandwife ♬ original sound – Luxury Renovation

Chociaż pomysł materaca z dziurą dla ciężarnych wydaje się innowacyjny, to w rzeczywistości już jest dostępny na rynku. Niemniej jednak, jest to świetna opcja dla kobiet w ciąży, które chcą poczuć się wygodnie i swobodnie w każdej pozycji. Firma Holo jest już pionierem w sprzedaży takich materacy dla kobiet w ciąży. Projekt został wymyślony przez kobietę o imieniu Emma Benson. Pierwsze prototypy nie spełniały jej oczekiwań, ale ostatecznie udało jej się stworzyć materace z dziurą dla kobiet w ciąży, które pojawiły się na rynku. Służą nie tylko do leżenia na wodzie lub piasku, mogą być używane do spania, podczas ćwiczeń jogi, a nawet do fizjoterapii lub masażu pleców w domowym zaciszu.

Źródło: domekiogrodek.pl