in

19-latka wystawiła swoje dziewictwo na sprzedaż – Nie uwierzysz, jaką ofertę otrzymała.

Nie tak dawno, 19-letnia dziewczyna z Ukrainy, zarobiła fortunę sprzedając swoje dziewictwo.

Ogłoszenie opublikowała na amerykańskiej stronie agencji towarzyskiej. Na ofertę zdecydował się biznesmen z Niemiec.

Kobieta otrzymała około 1,2 miliona euro. Ponadto mężczyzna złożył jej propozycję małżeństwa i obiecał, że będzie płacić jej miesięczne 10 tysięcy euro. Ukraińka miała oczywiście też inne, skromniejsze oferty. Na przykład japońska piosenkarka była gotowa zapłacić 800 tysięcy euro za noc z Catherine, a prawnik z Nowego Jorku nie pożałowałby 1 miliona euro.

Catherine ma wszystkie dokumenty medyczne potwierdzające jej uczciwość, ale jeśli mężczyzna chce, będzie mogła ponownie poddać się badaniu.

„Podjęcie tej decyzji było dla mnie trudne, ale w każdym razie jest to korzystne dla obu stron. Stałam przed wyborem – rozstać się z dziewictwem z osobą, którą kocham lub stać się bogatym. A jeśli wybiorę miłość, naprawdę będę żałować utraconej okazji. Bo w dzisiejszych czasach ciężko o prawdziwą miłość. Nie mam gwarancji, że partner będzie ze mną na zawsze.” – powiedziała Catherine.

Gdy ta informacja odbiła się echem w sieci, coraz więcej dziewczyn postanowiło pójść za przykładem Catherine. Jedną z nich jest Polisha, jej reklama pojawiła się na tej samej stronie i dziewczyna zamierza również sprzedać swoją niewinność.


 
Z jakiegoś powodu Polisha doceni bardziej skromnie niż jej rodaczka Katarzyna. Prosi tylko o 50 tysięcy euro (około 3,4 miliona rubli). Studentka Polisha postanowiła zrobić ten krok tylko dlatego, że naprawdę chce pięknego życia.
 
„Chcę sprzedać swoje dziewictwo, ponieważ czuję się jak ptak w klatce. I chcę czuć się wolna i otrzymać wszystkie korzyści z tego życia. Za pieniądze, które otrzymam, chciałbym skończyć studia za granicą i kupić swój wymarzony dom nad morzem ”- napisała w swojej reklamie.

 
Klientami agnencji są tylko bogaci ludzie. Każdy, kto chce skorzystać z takich usług, musi mieć minimalny zasób wynoszący 10 milionów euro.