in

Adoptowali dziewczynkę z Ugandy. Kiedy wyznała im prawdę o sobie, odesłali ją…

Jessica i Adam Davis mieli czwórkę swoich dzieci, ale wciąż tyle miłości w sobie, że chcieli się nią dzielić.

Adopcja biednej sieroty z afrykańskiego kraju wydała im się czymś co jest słuszne i dobre. Wierzyli, że dają mu życie jakiego takie dziecko nigdy nie mogłoby doświadczyć.

Kiedy przybyli do agencji adopcyjnej w Ugandzie wybrano dla nich dziewczynkę imieniem Namata. Historia dziewczynki bardzo ich poruszyła. Namata straciła ojca, a matka zaniedbywała swoje obowiązki. Dziewczynka nie chodziła do szkoły, była głodna, bita a w jej życiu nie było nikogo, kto otoczyłby jąa miłością i troską.

Jessica i Adam podjęli decyzję i w jej wyniku niedługo potem Namata zamieszkała w Stanach Zjednoczonych.

Namata zadomowiła się, ale nie sprawiała wrażenia szczęśliwej. Przybrani rodzice cierpliwie czekali aż się w pełni zaaklimatyzuje i nauczy języka angielskiego.

Namata z każdym dniem poznawała nowe słowa. Minęło 6 miesięcy, gdy potrafiła na tyle swobodnie się porozumiewać, by móc opowiedzieć rodzicom swoją historię.

Jak się okazało ta, którą Jessica i Adam poznali w agencji adopcyjnej nie była prawdą.

Namata rzeczywiście nie miała ojca, ale jej mama była kochającą matką i mimo, że żyły biednie to miłości dziewczynce nigdy nie brakowało. Namata bardzo tęskniła za mamą i bliskimi.

To był szok dla Davisów. Postanowili sprawdzić to, co im powiedziała Namata. Przy pomocy adwokata skontaktowali się z matką dziewczynki, która przyznała, że została oszukana.

Agencja zaoferowała małej wyjazd na kilka lat, żeby dziewczynka zdobyła wykształcenie i miała lepszą przyszłość.

Mama Namaty podpisała zgodę i Namata została zabrana, ale kiedy potem dopytywała o szczegóły zdziwiła się, że utrudniają jej kontakt. Dowiedziała się, że dokumenty, które podpisała były zrzeczeniem się jej praw do córki.
 

Gdy mama dziewczynki dowiedziała się, że ją oszukano, próbowała odzyskać córkę, ale nie miała pieniędzy na adwokata. Była zdruzgotana myśląc, że nigdy już nie zobaczy córki.

Jessica i Adam byli zszokowani, gdy zrozumieli, że wzięli udział w ohydnym procederze handlu dziećmi.
 

 
Wierzyli, że pomagają dziecku, dając jej to, czego miałaby nigdy nie zaznać. Nie wiedzieli, że była kochanym dzieckiem i zarówno ona, jak i jej mama potwornie cierpią z powodu rozstania.

Z pomocą prawnika doprowadzili do sprawy sądowej z agencją. Na jaw wyszły wówczas dziesiątki przypadków podobnych do Namaty. W wyniku ich działań Agencja została zamknięta, a dzieci powróciły do swoich rodzin.

Namata także wróciła do mamy. Odzyskała uśmiech na buzi. Jest szczęśliwa i wdzięczna Davisom za okazane serce. Przywracając dzieci swoim rodzinom uczynili wiele dobra.
 

 
Ta historia pokazuje nam, że miłość jest najważniejsza. Nawet w biedzie i niedostatku, nawet z mniejszymi szansami na poprawę losu w przyszłości, miłość jest silniejsza niż wszystko inne.

Źródło i Fotografie: youtube.com