in

Dziewczynka chciała tylko zamoczyć nogi w basenie. Gdyby nie szybka reakcja ojca, byłaby tragedia.

W okresie letnim uwielbiamy przesiadywać nad wodą. Mając duży taras lub ogród często stawiamy małe dmuchane baseniki, aby móc się schłodzić, a dzieci miały doskonałą zabawę. Ten prosty i niedrogi zakup może poprawić nasz komfort i zapewnić przyjemny relaks.

Jednak nigdy nie należy zostawiać dzieci samych w basenie. Zapewne wielu z nas nawet nie przyszło do głowy, że niepozorna zabawa w basenie może się skończyć tragicznie

Kilkulatka wyszła z domu i zainteresowana podeszła do basenu. Basen był mały i nie wyglądał groźnie. Gdy dziecięca ciekawość zwyciężyła, dziewczynka zaczęła powoli wchodzić do wody. I wtedy stała się tragedia.

Całe zajście zostało uwiecznione na monitoringu. Nie widać tu, co dokładnie się wydarzyło, ale zachowanie ojca kilkulatki pokazuje, że doszło do straszliwego wypadku w basenie.
 
Mężczyzna, gdy tylko zauważył co się dzieje, natychmiast wskoczył do basenu, aby pomóc dziecku. Wyciągnął nieprzytomną dziewczynkę z wody, która wciąż była ubrana. Rozpoczął reanimację z pomocą innego mężczyzny.
Według komentarzy znajdujących się pod filmikiem wynika, że akcja ratunkowa skończyła się powodzeniem i dziewczynka została uratowana.
 
Na szczęście, ta sytuacja skończyła się dobrze, ale niewiele brakowało, aby niewinna zabawa zakończyła się tragicznie
Nigdy nie spuszczajmy z oka dzieci, kiedy przebywamy nad wodą. Wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do najgorszego.