fot. instagram/@stefanie_heidebrink
in

Tak zachowała się 7-latka podczas komunii. Nagranie hitem sieci

Obchody Komunii Świętej niosą ze sobą różnorodne emocje, wzbudzając głębokie uczucia zarówno w dzieciach, jak i ich rodzinach. W tych wyjątkowych chwilach odkrywają wartości duchowe oraz wzmacniają więzi rodzinne.

Dla niejednego malucha i ich krewnych, świętowanie Pierwszej Komunii to wyjątkowe i poruszające doświadczenie, niekiedy pełne stresu.

Dzieci nie zawsze wiedzą, jak powinno się zachować. Wątpliwości miała również siedmioletnia Brynley Heidebrink wraz z rodziną, oczekując na ceremonię w stanie Południowa Dakota, w Stanach Zjednoczonych. Największy problem pojawił się w związku z koniecznością wypicia wina bezalkoholowego.

Zabawne nagranie obiegło sieć

Brynley, jak wiele dzieci w jej wieku, przeżywała wewnętrzny niepokój związany z tym ważnym wydarzeniem. Wiedziała, że to okazja do wyrażenia swojej wiary i przyjęcia Chrystusa do swojego życia, ale czuła również lęk przed nieznanym.

W dniu uroczystości, atmosfera w kościele była pełna radości i wspólnego świętowania. Rodzina Brynley, jak i inni uczestnicy, doceniali istotę tego dnia, a zarazem zastanawiali się, jak pomóc dziecku w pokonaniu swoich obaw.

„Powiedziałam jej, żeby po prostu dotknęła ustami tego wina, że jak nie chce, nie musi nawet łykać. Niech tylko przechyli kielich w swoją stronę i odda go księdzu” – wyjaśniła mama siedmiolatki.

Podczas uroczystości dziewczynka zadecydowała jednak inaczej – wzięła jeden łyk, a potem następny… i następny!

Cała sytuacja została uwieczniona na nagraniu poniżej, które bardzo spodobało się internautom:

@stefanie_heidebrink My daughter slamming her 1st communion wine 🤣🤣**original sound** DONT take this down again Tiktok!!! 🙄🙄 #likemotherlikedaughter #proudmom #thatsmygirl #allthelaughs #whoops @afvofficial @ellendegeneres @jimmyfallon @abcnews @brittanyaldean @cbsnews @fallontonight @kellyclarksonshow @vancityreynolds @taylorswift @Barstool Sports @Jimmy Kimmel Live ♬ Oh No – Kreepa

„Śmiałam się i tylko powtarzałam, żeby wreszcie przestała pić” – wyjaśniała mama Brynley po uroczystości.

I dodała:

„Po wszystkim zapytałam, dlaczego ciągle piła, czy wino jej smakowało. Brynley przyznała, że nie wie dlaczego, bo nie było dobre”.

Ta zabawna sytuacja, która miała miejsce podczas Pierwszej Komunii, z pewnością wywołała uśmiech na twarzach obecnych.

Podziel się tym nagraniem z innymi!