in

Matka twierdzi, że duch uderzył jej dziecko. Nagranie z monitoringu budzi przerażenie

W ostatnim czasie na TikToku pojawiło się nagranie, które wprawiło internautów w osłupienie. Możemy na nim zobaczyć, jak dziecko nagle upada na ziemię i łamie sobie nogę. Młoda mama dziewczynki przekonuje, że odpowiedzialny za to jest duch. Rzekomo ma nawet dowód.

Nagranie wywołuje niepokój i ciężko przejść obok niego obojętnie. Nie ma wątpliwości co do tego, że takie sytuacje nie zdarzają się na co dzień. Internauci próbują w logiczny sposób wyjaśnić, jak doszło do upadku dziewczynki. Kto ma rację?

Jej córeczkę popchnął duch?

TikTok to prawdziwa kopalnia nagrań, które zadziwiają i szokują. Jeden z takich właśnie filmików został opublikowany przez pewną kobietę. Internauci przecierają oczy ze zdumienia. 2-letnia dziewczynka nagle upada i łamie sobie nogę. Czy to wina ducha? Tak właśnie twierdzi jej mama…

Na nagraniu z Baltimore w USA widzimy dziewczynkę i prawdopodobnie jej ojca obok samochodu. W pewnej chwili ojciec odwraca się i próbuje pomóc dziecku wstać. 2-latka uderzyła o ziemię tak, jak by coś ją popchnęło. Czy był to duch?

„Byliśmy dziś wieczorem na zewnątrz i się wydarzyło to. To była najdziwniejsza rzecz, jaką widziałam. Wygląda, jakby ktoś ją popchnął” – opisuje mama, jak cytuje portal Parenting.

Szybko wyszło na jaw, że 2-latka w wyniku upadku złamała kość piszczelową i strzałkową. Rodzice, oglądając nagranie, zamarli. Jest ono co najmniej dziwne. Jedni internauci sądzą, że zostało przerobione, a inni uważają podobnie jak mama dziewczynki, że to mógł być duch.

Koniecznie obejrzyjcie wideo poniżej!

@kelseemiller

We were outside tonight and this happened. Her thigh is hurt it was the weirdest thing… 😭 gonna take her to the doc in the AM if not any better 💔

♬ original sound – user4797363402810