in

Dziewczynka przyszła na świat „z maską Batmana”. Nie do wiary, jak wygląda po kilku latach.

Dziewczynka przyszła na świat z wielkim znamieniem pokrywającym znaczną część jej twarzy. Rodzice kochają swoją córeczkę i akceptują ją w pełni. Kilka dni po jej narodzinach w mediach społecznościowych pojawił się profil ze zdjęciami dziecka. Nie do wiary, jak się zmieniło od tamtego czasu!

Dziecko z „maską Batmana”

Córeczka Natalie urodziła się dwa lata temu. Ma na twarzy ogromne znamię, które od razu kojarzy się z maską Batmana. Nie jest to groźne znamię, więc rodzice mogą być spokojni. Od razu została okrzyknięta przez internautów superbohaterką.

Lacey Jackson i jej mąż są rodzicami wyjątkowego dziecka. Choć początkowo byli przerażeni, kiedy zobaczyli co ma na twarzy, gdy tylko okazało się to niegroźne i lekarze zapewnili, że nie ma się czego bać, od razu odetchnęli z ulgą. Pojawiły się jednak inne zmartwienia, dotyczące przyszłości dziewczynki. Z racji tego, że wygląda inaczej niż reszta, może mieć problemy w kontaktach ze swoimi rówieśnikami.

Rodzice jednak uznali, że nie wykonają jej operacji, która spowodowałaby usunięcie charakterystycznego znaku.

„Większość ludzi mówiło nam, że Natalie pięknie wygląda ze znamieniem. Nie mogliśmy zatem zgodzić się na jego usunięcie” – tłumaczy mama superbohaterki.

Dziewczynka niedawno skończyła dwa latka. Jest naprawdę urocza. To aktywne, radosne i szczęśliwe dziecko, którego po prostu nie da się nie lubić. Koniecznie spójrzcie na zdjęcie poniżej!

Źródło: Parenting.pl