in

Mąż kolumbijskiej modelki zaszedł w ciążę. Nie do wiary, jak teraz wygląda ich dziecko.

Historia tej pary w momencie obiegła cały świat. Internauci przecierają oczy ze zdumienia, gdy patrzą na zdjęcia, na których możemy zobaczyć mężczyznę w ciąży. Wydawałoby się, że to po prostu niemożliwe – a jednak! Od tamtego czasu minął dokładnie rok.

Danna Sultana i Esteban Landrau to osoby transpłciowe, których połączyła prawdziwa miłość. Owocem tej miłości jest uroczy dzidziuś. Zarówno tata, jak i mama mają inną płeć niż biologiczna. Ta pogmatwana historia z pewnością na długo pozostanie w pamięci każdego.

Nietypowi rodzice

Danna przyszła na świat w ciele mężczyzny, a Esteban – w ciele kobiety. Oboje nie czuli się dobrze we własnej skórze i wiedzieli, że coś jest nie tak. Dziś są szczęśliwymi osobami, ponieważ zdecydowały się iść za głosem serca. Ich decyzje z pewnością dla wielu osób są niezrozumiałe, jednak nie to jest ważne.

Danna i Esteban zakochali się w sobie. Transpłciowa para nie przeszła jednak operacji usunięcia genitaliów. W ciążę zaszedł Esteban, który fizycznie wygląda jak mężczyzna. Dziś mają ukochaną pociechę – Ariel przyszedł na świat w lipcu 2020 roku.

Na Instagramie pary możemy znaleźć mnóstwo zdjęć i nagrań z synkiem. Oprócz nieprzychylnych komentarzy, pojawiają się też te wspierające i ciepłe.

Warto wiedzieć, że transpłciowość dopiero w 2019 roku po latach burzliwych rozmów, wykluczono z grona zaburzeń przez WHO.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: kolezanka.com