fot. tiktok/me_kamal_khattri
in ,

Szukała synka po całym domu. Gdy obejrzała nagranie z niani elektronicznej, nie mogła przestać się śmiać

Na platformie TikTok dostępne są różnorodne treści, włącznie z nagraniami rodziców, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami wychowawczymi. Jednym z takich filmików jest nagranie, które ukazuje dziecko, które znalazło doskonałą kryjówkę i postanowiło zrobić psikusa swojej mamie.

Bezpieczeństwo dziecka jest dla każdego rodzica sprawą priorytetową. Dlatego wiele osób decyduje się na zamontowanie kamerki w pokoju malucha, aby móc na bieżąco obserwować, co się tam dzieje. Czasami takie kamery zarejestrują również nieoczekiwane i zabawne sytuacje, takie jak ta przedstawiona w nagraniu na TikToku.

Na nagraniu widać, jak mama przeszukuje dom w poszukiwaniu swojego dziecka, którego nie może znaleźć. Mama zaczynała coraz bardziej się martwić, ale na szczęście udało jej się w końcu odnaleźć swoje dziecko. Okazuje się, że maluch znalazł sobie super skrytkę.

@me_kamal_khattri

♬ original sound – Kamal khattri

W komentarzach pod filmikiem pojawiają się wpisy od innych rodziców, którzy podzielili się swoimi własnymi historiami. Nie brakuje wśród nich opowieści o sytuacjach, kiedy to ich dzieci również postanowiły się schować, a potem wywołać u swoich rodziców prawdziwy strach i niepokój.

„Też to przeżyłam. Płakałam ze strachu i w końcu znalazłam moje dziecko w szafie z ubraniami”

„Ta desperacja, gdy nie może się znaleźć dziecka jest okropna. Najlepszy jest ten śmiech ulgi po przerażeniu”

„Ten dzieciak mógłby nauczyć mojego syna zabawy w chowanego. Jak ten się ukryje to tak, że albo wystaje jakaś część ciała, albo zaczyna głośno chichotać”

„Nie zliczę, ile razy mój syn to zrobił. Przysięgam, serce zaczyna wtedy walić i przychodzi panika, a najgorsze jest to, że dzieciaki nie odpowiadają na wołanie”

– komentują rodzice.

Źródło: edziecko.pl