in ,

Zostawiła synka pod opieką taty. Zamarła, gdy sprawdziła nagranie z elektronicznej niani.

W ostatnim czasie miała miejsce scena, która na długo pozostanie w naszej pamięci. Pewna mama zobaczyła dzięki elektronicznej niani, że jej synek dusi się pod kocem. Obok spał ojciec, który niczego nie słyszał.

Do sieci trafiło nagranie, od którego włos jeży się na głowie. Internauci nie mogą w to uwierzyć.

Zostawiła dziecko pod opieką taty

W Szanghaju we wschodnich Chinach doszło do szokującej sytuacji. Kobieta wyszła do pracy, zostawiając synka razem z mężem. Kiedy sprawdziła elektroniczną nianię, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Jej dziecko było w ogromnym niebezpieczeństwie, a ojciec spał, nie słysząc niczego.

Synek płakał i dusił się pod kocem. Matka od razu chwyciła za telefon i zadzwoniła do męża, aby go o tym poinformować. Mężczyzna spał tuż obok. Jak się okazało, niemowlak był przykryty kocem przez ok. dwie minuty.

Całe szczęście, nie stało się nic poważnego, ale nie ma wątpliwości co do tego, że mogło dojść do tragedii. Internauci nie mogą zrozumieć, jakim cudem ojciec niczego nie słyszał.

„Miłość matki jest niesamowita, matka sprawdza, jak się ma jej dziecko nawet wtedy, gdy pracuje” – czytamy w komentarzach.

„To zbyt przerażające. Ojciec jest nieodpowiedzialny. Gdyby matka nie sprawdziła syna, dziecko mogłoby umrzeć z uduszenia” – pisze internauta.

Obejrzyj nagranie poniżej!

Źródło: o2.pl