in ,

Maluch zaczął płakać podczas lotu. Wtedy pasażerowie wpadli na genialny pomysł

W ostatnim czasie podczas lotu z Dubaju do Tirany stało się coś, co na długo pozostanie w pamięci wszystkich. Jeden z maluchów zaczął płakać i nie sposób było go uspokoić. Pasażerowie wpadli na pewien genialny pomysł – zaczęli śpiewać utwór „Baby Shark”.

Wideo z tej niezwykłej chwili trafiło do sieci i w momencie przykuło uwagę internautów. Obejrzało go już ponad 7 milionów osób. To po prostu trzeba zobaczyć!

Zaczęli wspólnie uspokajać dziecko

Nie ma wątpliwości co do tego, że podróż samolotem nie zawsze bywa przyjemna dla dzieci. Często wiercą się i niepokoją. Jak temu zapobiec i umilić czas maluchowi? Jak się okazuje, wystarczy zaśpiewać mu piosenkę uwielbianą przez dzieci!

Parikshit Balochi, prezenter radiowy z Dubaju uwiecznił tę niesamowitą chwilę i podzielił się nią na TikToku. Na wideo możemy zobaczyć, jak wszyscy pasażerowie klaszczą i śpiewają, dobrze się przy tym bawiąc. Wszystko dla zaniepokojonego malucha!

„Najpierw pojedyncze osoby siedzące wokół niego próbowały go uspokoić, ale kiedy nic nie pomagało, grupa facetów – w tym ja – zaczęła śpiewać „Baby Shark”. Po chwili przyłączyło się więcej osób” – wyjaśnia prezenter.

Pod nagraniem w momencie pojawiła się lawina komentarzy. Internauci są zachwyceni.

„Bycie przyzwoitą osobą nic nie kosztuje. Potrzebujemy tego więcej” – pisze internauta.

„Zobacz, co może się stać, gdy wszyscy będziemy razem, a nie przeciwko sobie?” – dodaje ktoś inny.

„Czyli tacy ludzie nadal istnieją? Uwielbiam ich życzliwość i tę atmosferę” – czytamy.

Sami zobaczcie!

@parikshitbalochi baby Shark! #fyp #flydubai #foryoupage #babyshark #dubai ♬ One Night in Dubai – Arash

Źródło: Daily Mail