in

Goście weselni potknęli się o leżące dziecko. Mama zareagowała dopiero, gdy stało się najgorsze

Dzieci uczestniczące w zabawie weselnej postanowiły położyć się na parkiecie. Tańczący goście nie zauważyli ich i doszło do dramatu.

„Nie pojmuję, jak można wziąć ze sobą dziecko na wesele, a potem go nie pilnować” – piszą oburzeni internauci.

Nie ma wątpliwości co do tego, że dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu człowieka. Chcemy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, a goście mieli wspaniałe wspomnienia. Nie zawsze jednak wszystko udaje się tak, jak to sobie zaplanujemy. Przekonała się o tym na własnej skórze pewna para młoda.

Wypadek na weselu

Na profilu użytkowniczki jessethlopez na TikToku pojawiło się nagranie, będące odpowiedzią na pytanie, dlaczego na wesele nie zaprasza dzieci.

„Ale dlaczego właściwie przyjęcie bez dzieci? To zobaczcie jak tutaj matka 'szybko’ zorientowała się, co robią jej pociechy” – czytamy.

Na wideo widzimy, jak para tańczy na parkiecie. Na podłodze w tym samym czasie leżą dzieci. Goście nie zauważyli ich, potknęli się i przewrócili. Mama zareagowała dopiero wtedy, gdy doszło do wypadku.

@jessethlopez Reply to @7michi_143 people are so disrespectful brining kids to a party and not taking care of them #fyp ♬ Laughing man (Ahaha) – nano chord records

Internauci nie pozostawili suchej nitki na rodzicach dzieci.

„Dlaczego ludzie w ogóle chcą zabierać dzieci na imprezy z alkoholem?” – pisze internauta.

„Nie pojmuję, jak można wziąć ze sobą dziecko na wesele, a potem go nie pilnować” – dodaje ktoś inny.

„Uważam, że obowiązkiem rodziców jest dbanie o dzieci. Są za nie odpowiedzialni” – grzmi internauta.

„A moim zdaniem dzieci powinny uczestniczyć w przyjęciach rodzinnych. Potrafią wkurzyć, ale przecież każdy z nas był głośnym, biegającym dzieckiem, które uwielbia się bawić”

„Nigdy nie podobało mi się to, gdy rodzice zabierali dzieci na wesela, pozwalając im tańczyć i biegać do woli, jakby to było przedszkole”

– czytamy w komentarzach.

A Wy? Co o tym sądzicie?