fot. freepik.com
in

Nietypowa prośba cioci rozwścieczyła pannę młodą. „To chore!”

Nie ma wątpliwości co do tego, że wesele i urodziny są dwoma oddzielnymi wydarzeniami, które zasługują na osobne i unikalne celebracje. Łączenie ich może wprowadzać chaos i nieporządek, a także zaburzać specjalną atmosferę każdej z tych okazji.

Pewna kobieta podjęła nietypową próbę zorganizowania połączenia wesela swojej chrześnicy z urodzinami swojego syna. Jednakże, pomysł ten został potępiony przez wiele osób.

Wesele i urodziny w jednym?

Ciocia, której prośba została od razu odrzucona, zdawała się nie mieć na względzie szczęścia swojej chrześnicy. Zamiast tego, skupiała się na własnych korzyściach, próbując zaoszczędzić na kosztach organizacji dwóch imprez. To sprawiło, że ​​jej prośba została odebrana jako bezwstydna i pozbawiona szacunku dla ważnych chwil w życiu innych osób.

„Ja rozumiem, że matka chce dla swojego dziecka jak najlepiej i oprócz naszego wesela, myśli także o jego urodzinach. Jednak to nasz dzień. Jej dziecko może mieć przyjęcie w innym dniu. I ten dzień w żadnym wypadku nie powinien być czyimś ślubem i weselem. Nie i koniec. To chore!” – podzieliła się swoją historią panna młoda za pośrednictwem portalu Reddit.

I dodała:

„Czy miała dobre intencje? Nie! Czy to był zły pomysł? Zdecydowanie”.

Internauci łapali się za głowę, poznając historię kobiety.

„Trzeba było powiedzieć, że to świetny pomysł, ale kosztami dzielicie się po równo” – pisali.

Zamiast próbować zaoszczędzić na kosztach, lepiej skupić się na tym, aby zapewnić wyjątkową i spersonalizowaną celebrację dla każdej z tych okazji. To będzie najlepszym sposobem na zrobienie wrażenia na gościach i stworzenie niezapomnianych wspomnień dla jubilatów.

A Ty? Co o tym sądzisz?