in

Lekarze nie dawali mu szans na przeżycie. 18-latek miał tylko jedno życzenie.

Dustin i Sierra chodzili razem do tej samej klasy. I jak to często bywa między młodymi ludźmi, zakochali się w sobie na dobre. Para była bardzo szczęśliwa ze sobą i planowała wspólną przyszłość. Jednak w życiu kochanków pojawiła się straszna choroba zwana rakiem…

Lekarze odkryli mięsaka maziowego u Dustina. W tamtym okresie miał on zaledwie 18 lat. Rozpoczęła się długa i uparta walka o powrót do zdrowia. Dustin miał operację i chemioterapię. Przez cały ten czas Sierra była obok swojego ukochanego.

Leczenie zakończyło się sukcesem – lekarze stwierdzili, że choroba ustąpiła. Jednak szczęście było krótkotrwałe – zaledwie miesiąc później wrócił rak. I w tym przypadku Dustin nie miał szans na przeżycie.

Dla Sierry ta wiadomość była prawdziwym ciosem. Dziewczyna nie wątpiła w swoje uczucia i była pewna, że Dustin ​​był jedyną osobą, której potrzebowała. Dlatego też postanowili się pobrać. Oboje wierzą, że spotkają się jeszcze kiedyś, w następnym życiu…
 

Historia Dustina i Sierry wzruszyła wielu ludzi na całym świecie. Dla młodej pary zebrano łącznie 40 tysięcy dolarów, które wydano na uroczystość zaślubin.
 
Dustin był szczęśliwy, że ostatnie dni mógł spędzić z żoną. Nie potrafił wyrazić, jak bardzo jest wdzięczny tym wszystkim, którzy pomogli im poczuć się jak nowożeńcy.
 
Podziel się tą niezwykle wzruszającą historią na Facebooku!