in

Rodzice kupili 2-letniemu synkowi ołówek i płótno – Dziś jego niezwykłe obrazy podbijają świat.

Ludzie bardzo często nie wiedzą, co chcą robić w życiu, nawet kiedy są już dorośli. Dusan Krtolitsa, kiedy odkrył swoje powołanie, miał zaledwie dwa lata.

W tym wieku zaczął rysować.

Od tego czasu Dusan systematycznie pracuje nad umiejętnościami i techniką rysowania. Jego historia jest niezwykle inspirująca.

Dusan Krtolica urodził się w Serbii. Teraz ma 16 lat i nastolatek, opowiadając swoją historię, zawsze podkreśla, że ​​rysunek od zawsze jest jego największą pasją. Odkąd wziął ołówek i arkusz papieru do rysowania, szukał inspiracji w naturze.

,,Fascynują mnie zwierzęta i ich różnorodność, a także umiejętność przystosowywania się do różnych warunków” – przyznał młody artysta.

Jego rysunki w pełni potwierdzają te słowa. Różnorodność przyrody i świata zwierząt – tak można scharakteryzować jego obrazy. Chłopiec zainteresował się sztuką bardzo wcześnie. Gdy miał 2 lata rodzice dali mu ołówek i album rysunkowy. To cudowne dziecko!

W wieku czterech lat, w porozumieniu z rodzicami, poszedł do szkoły artystycznej. Do tej pory zorganizowano dla niego 6 wystaw indywidualnych. Dusan Krtolitsa jest stałym uczestnikiem różnych programów telewizyjnych, w których chętnie dzieli się z publicznością tajnikami swojej pracy. Jego książka o technice rysowania została przetłumaczona z serbskiego na angielski.

Ponieważ prace młodego artysty wzbudzają duże zainteresowanie, ma wielu fanów w Internecie, którzy chętnie kupują jego niezwykłe obrazy.
 

 
W wieku trzynastu lat Dusan Krtolitsa zilustrował encyklopedię prehistorycznego świata zwierząt. Ta encyklopedia została opublikowana w Serbii.
 
Młody artysta jest pełen kreatywnych pomysłów i czeka na swoje nowe publikacje.
 

 
Wszyscy bohaterowie jego obrazów mają swój charakter i zdają się zabierać widza do przeszłości.
 

 
Świat niesamowitych zwierząt, harmonii i natury – Dusan Krtovica mówi o tym wszystkim w swoich obrazach.
 
Podziel się jego niezwykłym talentem na Facebooku!