in

Dziecko zostało “wciągnięte” pod łóżko. Przerażony tata opublikował nagranie, niewiarygodne.

W ostatnim czasie do sieci trafiło nagranie, które zszokowało wszystkich internautów. Tacie udało się nagrać, jak jego dziecko zostaje “wciągnięte” przez coś pod łóżko i zaczyna wydawać dziwne odgłosy. Aż ciężko w to uwierzyć!

Duch pod łóżkiem dziecka?

Tata postanowił przejrzeć, co zarejestrowała kamera. Wtedy jego oczom ukazało się coś przerażającego, czego nie był w stanie wyjaśnić.

Wszystko stało się 21 lutego 2021 roku. O godzinie 23.37, mała dziewczynka leżała w swoim łóżku i była zajęta zabawkami. W którymś momencie zeszła na podłogę, zaczęła raczkować, aż w końcu zajrzała pod łóżko. Tata jest pewien, że po chwili została tam wciągnięta przez ducha.

“Moja córka została wciągnięta pod łóżko. Żona sądzi, że po prostu się tam wczołgała, ale widać wyraźnie, że coś ją wciągnęło” – tłumaczył na Tik Toku przerażony ojciec.

Nagranie zostało obejrzane już przez około 8 milionów internautów! To, co się stało, nie jest oczywiste, a odgłosy dziecka tylko to potwierdzają.

Można zobaczyć na wideo, jak dziewczynka w pewnej chwili szlocha i woła mamę, a jej nogi znikają pod łóżkiem. Wygląda to naprawdę podejrzanie.

Koniecznie obejrzyjcie nagranie poniżej i dajcie znać, co o tym sądzicie!

@joshdean0222

#fyp#paranormal#needanswers#wtf

♬ original sound – Josh Dean

źródło: [mirror.co.uk]