fot. facebook/Monica Weber
in

Zostawiła czwórkę dzieci pod opieką taty. Gdy wróciła do domu, zamarła.

Nie ma wątpliwości co do tego, że opieka nad dzieckiem nie należy do najłatwiejszych zadań, szczególnie wtedy, gdy zadanie to musimy pogodzić z pracą. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę pewna mama, która zostawiła czwórkę dzieci pod opieką taty. Gdy kobieta wróciła do domu, osłupiała. Co takiego robiły maluchy? Czy tata dobrze wywiązał się ze swojego obowiązku? Wpadł na genialny pomysł!

Mężczyzna słodko sobie spał, podczas gdy dzieci… były zajęte jego malowaniem. Wideo w momencie stało się prawdziwym hitem sieci.

„Drzemiący model”

Monica i Michael Weber z Kolorado w USA mają czwórkę dzieci. Oboje chodzą do pracy, dlatego opieka nad maluchami przypada zarówno tacie, jak i mamie. Para na zmianę wykonuje swoje rodzicielskie obowiązki, które niejednokrotnie wiążą się z mnóstwem wyzwań.

Pewnego razu Michael wrócił po dwunastu godzinach pracy do domu i uznał, że zajmie się jeszcze dziećmi. Mężczyzna rozdał dzieciom przybory do malowania i ogłosił konkurs malowania. Wygraną miało być coś pysznego do jedzenia. Tata poszedł spać i stał się „drzemiącym modelem”. Dzieci były zachwycone zabawą i chętnie go malowały.

Gdy mama wróciła do domu, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Od razu chwyciła za telefon i zrobiła pamiątkowe zdjęcie, które później opublikowała na Facebooku – pomysłowy tata z pewnością zainspirował niejednego rodzica!

„Drzemiący model” radzi rodzicom, aby wymyślać swoim dzieciom kreatywne zabawy i pamiętać o ustaleniu jasnych, zrozumiałych dla nich zasad.

Co sądzicie o tym pomyśle? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: papilot.pl