fot. instagram/@ice.lemon.water
in

Ktoś założył drut na klamkę jej samochodu. Wiedziała, że musi działać szybko.

Może na nas czyhać ogromne niebezpieczeństwo, z którego każdy powinien zdawać sobie sprawę. W ostatnim czasie na TikToku pojawiło się nagranie, które w momencie przykuło uwagę każdego. Obejrzało je już ponad 20 mln osób.

Sznurek na klamce samochodu

Użytkowniczka TikToka o nicku ice.lemon.water. zamieściła nagranie, na którym możemy zobaczyć, że dwa zaparkowane samochody mają przywiązane druty do klamek. Nie ma najmniejszej wątpliwości co do tego, że nie był to przypadek. Prawdopodobnie to porywacze oznakowali pojazdy, które zamierzają ukraść.

Wielu internautów było w szoku. Większość osób nigdy w życiu nie widziała czegoś takiego.

„Co tam robią te druty i dlaczego oznaczają porwanie?” – pyta jeden z użytkowników.

@ice.lemon.water

We thought it was a joke at first until we found the second one 😳 #fyp #foryou #foryoupage #scary #viral #trending #BoseAllOut

♬ Scary – Background Sounds

Według pewnego internauty sznurki mają „odwracać naszą uwagę”:

„To, co widzisz na jej klamce samochodowej, to drut. Może przybierać różne formy, ale ludzie używają drutu dla rozproszenia uwagi”

„Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić w tej sytuacji, jest powrót do najbardziej zaludnionego miejsca, w którym byłaś, i złapanie kogoś, kto odprowadzi cię do samochodu” – radzi.

Jeśli kiedykolwiek zauważysz, że twój samochód został oznakowany, miej się na baczności! Trzeba działać szybko, aby nie dopuścić do kradzieży.

Podziel się tą ważną informacją z innymi! Niech każdy będzie tego świadomy!

Źródło: o2.pl