in

Drogi stylista zniszczył jej włosy. Zrozpaczona oddała je w ręce lokalnego fryzjera – efekt przerósł jej oczekiwania!

Prawie wszystkie kobiety doświadczyły nieudanego farbowania włosów lub fryzury. Nigdy nie wiesz, jaki mistrz jest przed tobą, kiedy po raz pierwszy masz z nim do czynienia. A wysoki koszt usługi nie oznacza, że ​​fryzura będzie dobra.

Nina Maser nie powierzyła swojego wyglądu najtańszej stylistce, niestety efekt ją zszokował.

Kobieta przyszła do nowego salonu. Pokazała styliście zdjęcie fryzury i podkreśliła, że ​​chce również zrobić sobie ten sam kolor włosów. Fryzjer uśmiechnął się słodko i zapewnił, że wszystko będzie zgodnie z życzeniem klienta. Nina usiadła wygodnie w fotelu i zamknęła oczy, oczekując nowego wizerunku.

Trochę się martwiła, jak wszystko się potoczy. A potem czuła, że coś poszło nie tak. Ale mistrz nadal zajmował się jej włosami.

I z każdym jego ruchem, Nina była coraz bardziej zdenerwowana. Kiedy fryzjerka z uśmiechem ujawniła nową fryzurę, Nina prawie wybuchnęła płaczem.

Wykrzyknęła ze zdziwieniem: „Co to za horror?” Wyszedł prawdziwy konflikt. Oburzona kobieta odmówiła zapłaty 200 dolarów, obwiniając fryzjerkę, że jej włosy są po prostu zrujnowane.

Wstydziła się nawet wychodzić z tak dzikimi kolorami włosów. Nie wiedziała, co robić. Znajomi radzili, aby już nie chodzić do drogich i słynnych salonów, ale do lokalnego fryzjera. Niechętnie wybrała się tam, nie licząc na nic. Widząc, co się stało, nowy mistrz zaoferował kobiecie kilka odcieni włosów do wyboru, a Mather wybrała czerwonawy.

Fryzjer tylko skinął głową i szybko zabrał się do pracy. Po chwili Nina uśmiechnęła się radośnie, patrząc na siebie w lustrze. I bardzo podziękowała swojemu „wybawcy”. Co najlepsze, gdy dowiedział się, co się stało, nie chciał od niej pieniędzy…