fot. tiktok/@brandy_billy
in

Goście zrujnowali mu wesele przez jeden głupi żart. Pan młody nie mógł powstrzymać płaczu.

Panna młoda z Kentucky postanowiła podzielić się szokującym nagraniem. To, co stało się na jej weselu, sprawia, że internauci łapią się za głowę. Możemy na nim zobaczyć pana młodego, który nie może utrzymać równowagi i ma problemy z mówieniem.

Jak się okazuje… goście dosypali mu czegoś do alkoholu. Wstrząśnięta kobieta nie mogła pozostawić tego bez komentarza.

Incydent na weselu

Brandy z Richmond w stanie Kentucky uznała, że pokaże na TikToku swojego męża, Billy’ego, który ledwo co trzyma się na nogach po tym, jak jego znajomi dosypali mu czegoś do drinka. Pan młody nieświadomie wziął narkotyki. Nieostrożność gości mogła doprowadzić do prawdziwej tragedii.

Mężczyzna był cały czerwony na twarzy i stracił nad sobą kontrolę. Wykonane testy wykazały, że był pod wpływem Adderallu, czyli leku stosowanego przy ADHD.

„Opowiem swoją emocjonalną historię, kiedy do jego drinka dodano zmiażdżony Adderalle, aby uświadomić fatalne konsekwencje. […] Jego serce biło szybciej, jego mózg poruszał się szybciej, niż mógł wypowiadać słowa” – wyjaśniła świeżo upieczona żona.

Nagranie zostało obejrzane ponad 6 mln razy. Internauci byli wstrząśnięci tą historią i dzielili się własnymi doświadczeniami.

Sam Billy przyznał w komentarzu, że „się pocił”, był „super czerwony” i że miał „suchość w ustach”.

Małżeństwu udało się odkryć, który z gości dosypał Adderall do drinka Billy’ego. Para przyznała, że „już się tym zajęli”. Warto wiedzieć, że Adderall to lek stosowany przy ADHD. Niektórzy zażywają go, ponieważ jest w nim amfetamina. Mieszanie go z alkoholem może być opłakane w skutkach.

@brandy_billy SHARING THIS VIDEO COULD HELP PREVENT THIS FROM HAPPENING TO YOUR DAUGHTER, MOTHER, SON, OR FRIEND! @NightCap #nightcappartner #coveryourdrink #savealife #prevention #brandybillywedding ♬ Love Me Like You Do – Elena Gray

Źródło: o2.pl