in

Dramat Michała Szpaka ujrzał światło dzienne – stracił wszystko. Fani nie mogą w to uwierzyć!

Michała Szpaka z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Gwiazdor szybko zdobył sławę nie tylko w Polsce, ale także na arenie międzynarodowej.

Jest bardzo wrażliwym artystą, który już nieraz zachwycał swoimi występami. I choć dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych, nie o wszystkich problemach mówi. Niedawno wyszło na jaw coś, czego nikt się nie spodziewał. Fani są w szoku.

Artyście przyszło zmierzyć się z prawdziwym dramatem. Wydane zostało specjalne oświadczenie dotyczące tej sprawy.

Dramat gwiazdy

Na początku roku 2020 w życiu zawodowym Michała Szpaka rozpoczęły się ogromne zmiany. Doszło m.in. do zmiany managera, więc obecnie, zamiast agencji Musicart, reprezentuje go Maciej Durczak razem z firmą Rock House Entertainment.

Wszystko miało być dobrze, jednak jak to bywa w życiu, czasem z planów wychodzi coś zupełnie innego. Artysta musi poradzić sobie z wieloma zmartwieniami. Jak informuje Wirtualna Polska, piosenkarz stracił prawo do części swoich utworów, ponieważ nadal należą do agencji, z którą był niegdyś związany.

Jakby tego było mało, jego fani nie mogą znaleźć już na YouTube jego najpopularniejszych i najbardziej lubianych numerów, takich jak: „Jesteś Bohaterem” i „Byle być sobą”.

Michał Szpak obecnie może śpiewać, ale wyłącznie na koncertach i tylko za zgodą Musicart. Jak podaje Wirtualna Polska, z rozmowy Macieja Durczaka z Plejadą wynika, że sprawa jest absurdalna dla każdego z teamu Michała.

„To jest niezrozumiałe dla mnie. To decyzja poprzednich producentów Michała o usunięciu jego piosenek z internetu. Nie mam na nią żadnego wpływu. Może śpiewać, ale za zgodą poprzedniej agencji. Ta zgoda wiąże się również z określonym wynagrodzeniem, które organizator takiego koncertu musi uiścić wobec jego byłych producentów. Czyli de facto sprowadza się to do tego, że nie będzie ich grał, chyba że jakiś organizator zdecyduje się opłacić taką licencję, ale to jest tak niespotykana praktyka, że nie sądzę, aby ktoś się na to zdecydował” – tłumaczy dla Plejady Maciej Durczak, nowy manager Michała Szpaka.

Źródło: Wirtualna Polska