in

Horror jaki przeżyła ta gimnastyczka poruszył cały świat. Ludzie zamykają oczy, widząc ostatnie sekundy jej kariery.

Podczas zawodów gimnastycznych w Baton Rouge (USA) uzdolniona gimnastyczka Samantha Cerio doznała fatalnej kontuzji.

Kobieta chcąc efektywnie zakończyć swój udany występ, nieszczęśliwie wylądowała, przez co złamała obie nogi. Na sali zapadła głucha cisza…

Samantha zaczęła przeraźliwie krzyczeć, była w totalnym szoku. Wtedy jeszcze nie zdawała sobie sprawy, że ostatni raz w życiu brała udział w zawodach. Dopiero w szpitalu dotarło do niej co się stało. To było wielkim ciosem dla jej psychiki. Kobieta trenowała od 4 roku życia, sport był jej pasją, której poświęciła naprawdę wiele. Mając najlepsze przed sobą, musiała pożegnać się z marzeniami.

Jednak sport nie był jej całym życiem, Samantha studiuje na uniwersytecie w Auburn inżynierię lotniczą. Całkiem niedawno została wyróżniona, razem ze swoją grupą zbudowała rakietę, która jest w stanie krążyć siedem dni wokół ziemi, po czym rozpada się na części nad oceanem.

„Chcę pokazać ludziom, że studenci-sportowcy są w stanie robić więcej, niż tylko skupiać się na swoich sportach. Nie jesteśmy tylko ludźmi, którzy uprawiają jakiś sport. Potrafimy się skupić na takich rzeczach, jak szkoła, czy społeczność” – tłumaczyła w jednym z wywiadów Cerio.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Friday night was my final night as a gymnast. After 18 years I am hanging up my grips and leaving the chalk behind. I couldn’t be prouder of the person that gymnastics has made me to become. It’s taught me hard work, humility, integrity, and dedication, just to name a few. It’s given me challenges and road blocks that I would have never imagined that has tested who I am as a person. It may not have ended the way I had planned, but nothing ever goes as planned. Thank you Auburn family for giving me a home and a chance to continue doing the sport that will always be my first love. I am honored to have had the privilege to represent the navy and orange AU for the past 4 years with my team by my side. Thank you for letting me share my passion with you. Thank you for letting me be a part of something bigger than myself. War Eagle Always 💙🧡

Post udostępniony przez Samantha Cerio (@sam_cerio)


22-latka w maju kończy studia, a zaraz po tym ma zapewnioną pracę w Boeingu w Seattle. To z pewnością pozwoli jej się pozbierać po tym, co przeżyła. Jej upór, determinacja i siła jest godny podziwu. Zobaczcie poniżej ostatnie sekundy jej kariery – Ostrzegamy film może okazać się drastyczny dla niektórych osób.