in

30-letnia lekarka podbija internet. „Twarz anioła, a ciało diabła’ – tak opisują ją internauci.

30-letnia dr Yuan Herong z Chin, dwa lata temu zaczęła uprawiać sport. Naprawdę chciała „wyglądać silniej”. I trzeba przyznać, że jej się to udało.

Kobieta najpierw wybrała się na jogę i Pilates. Ale szybko zdała sobie sprawę, że chce także chodzić na siłownię.

Yuan znalazła sobie osobistego trenera, który pomógł zbudować jej plan treningowy na siłowni. Ćwicząc przez cztery do pięciu dni w tygodniu, kobieta stała się prawdziwą fanką fitness, a jej ciało zmieniło się nie do poznania.

Trenowała dla przyjemności, a teraz bierze udział w zawodach kulturystycznych. We wrześniu Yuan zajęła drugie miejsce w Mistrzostwach Kobiet klasy A na krajowych mistrzostwach organizowanych przez China Bodybuilding Association.

„Trening jest trudnym, bolesnym i żmudnym procesem. Ale kiedy zobaczyłam, że moje mięśnie stają się coraz bardziej napięte, zdałam sobie sprawę, że warto ”- mówi Yuan.

Teraz Chinka wyjdzie za mąż. Nie dawno opublikowała wideo z przymierzania sukien ślubnych, co przyciągnęło uwagę użytkowników. Ponad sto tysięcy obserwujących subskrybuje jej Instagram. Kulturystka często publikuje dość szczere zdjęcia swojego napompowanego ciała.

Z powodu kontrastu między ładną twarzą a nienaturalnie napiętym ciałem, Herong otrzymała przydomek „Dziewczyna z twarzą anioła, ale z ciałem diabła”.

Źródło fot.: instagram/yuanherong1229