in

Złośliwy 20-latek mówi matce dziecka „spraw, aby to coś się zamknęło” – jego ojciec reaguje natychmiast

Młoda mama Lucy Hatami całymi dniami zajmuje się swoim 8-miesięcznym synkiem. Wychodzi jedynie do sklepu i na krótkie spacery z dzieckiem. Pewnego dnia miała ochotę wyjść do restauracji i zjeść śniadanie między ludźmi.

Niestety chwilę po tym jak usiadła przy stoliku jej synek zaczął płakać.

Wtedy z sąsiedniego stolika młody na oko 20-letni chłopaki powiedział zirytowany:

„Spraw, aby to coś się zamknęło” – Lucy poczuła jak krew uderza jej do głowy ale zanim w jakikolwiek sposób zareagowała, od tego samego stolika wstał starszy mężczyzna podszedł do chłopaka, który zwrócił uwagę Lucy, pstryknął go w ucho i powiedział sądzisz, że ty w tym wieku byłeś idealny? Byłeś małym łobuzem.”

dodał jeszcze:
„Dość tych nieuprzejmości. Podejdź do pani i ją przeproś. Zaproponuj też, że podasz pani śniadanie, bo widzisz, że jest zajęta!”

Młody chłopak posłuchał ojca, wstał i poszedł do bufetu, aby podać Lucy śniadanie.
 

 
„W ten sposób dostałam swoje śniadanie z podaniem do stolika i smaczną kawą. Dziękuję temu tacie, który mimo 20 lat od kiedy jego syn był dzieckiem w dalszym ciągu pamięta, jak trudno być rodzicem małego dziecka” – napisała Lucy na Facebooku.
 

 
Tata chłopca zachował się wspaniale. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nigdy nie jest za późno na naukę tolerancji i szacunku wobec innych.